Dziedātājs Rinalds Kandalincevs un pianists Endijs Renemanis aprīlī un maijā aicina uz kamermūzikas koncertiem

Dziedātājs Rinalds Kandalincevs un pianists Endijs Renemanis aprīlī un maijā aicina uz kamermūzikas koncertiem

Dziedātājs Rinalds Kandalincevs un pianists Endijs Renemanis aprīlī un maijā aicina uz vācu romantiķa R. Šūmaņa kamermūzikas koncertiem. Klausītājiem tiek piedāvāta programma “Dzejnieka mīla” , kurā iekļauti divi miniatūru cikli – “Bērnu ainas” un “Dzejnieka mīla”.

R. Kandalincevs vokālo mākslu studējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Norvēģijas Mūzikas augstskolā, piedalījies vairāku operu iestudējumos, bijis solists tādos festivālos kā Senās Mūzikas festivāls Bauskā, Siguldas opermūzikas svētki, Oslo operas festivāls un citos. 

E. Renemanis ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Parīzes Schola Cantorum absolvents, virtuozs pianists un iejūtīgs kameransambļu mūziķis, vairāku latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņotājs, kā R. Dubras 3. Liepājas klavierkoncerts un citi.

Koncerti notiks 18. aprīlī 17:00 Dundagas pilī, 20. aprīlī 18:00 Ventspils Livonijas ordeņa pilī, 6. maijā 15:00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, 9. maijā 18:00 PIKC “Liepājas Mūzikas, Mākslas un dizaina vidusskola”.

Māksliniekus atbalsta Ventspils dome, Jūrmalas dome un Jaunās Kultūras māja.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku