Tenoru Trio aicina uz šīs vasaras romantiskāko koncertu "Arrivederci Roma"

Tenoru Trio aicina uz šīs vasaras romantiskāko koncertu "Arrivederci Roma".

Tenoru Trio aicina uz šīs vasaras romantiskāko koncertu "Arrivederci Roma".

Vien dažu metru attālumā no jūras krasta, jaunatklātajā Rojas brīvdabas estrādē, 6.jūlijā mūziķu apvienība "Tenoru Trio" aicina uz šīs vasaras romantiskāko koncertu "Arrivederci Roma". Programmā skanēs klausītājiem labi zināmas un iemīļotas melodijas no populārākajām itāļu operām. Brīnišķīgā vieta, jūras tuvums un siltais vasaras vakars radīs neatkārtojamu gaisotni un Itālijas noskaņas ikvienam koncerta apmeklētājam.
Izcilo un lielisko balsu īpašnieki, Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) solisti Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs un Juris Vizbulis, 6.jūlija koncertā "Arrivederci Roma" tikko atvērtajā Rojas estrādē atskaņos populāras operu ārijas, operu instrumentāli fragmentus un Neapoliešu dziesmas ietērptas Andreja Puškareva negaidītās, pārsteidzoši krāšņās, dažādu mūzikas stilu aranžijās.
Programma būs saistoša gan opermīļiem, gan klausītājiem, kuri nav opermūzikas fani. Skanēs klausītāju iemīļotas melodijas, kas ir  populāras dažādos mūzikas stilos – no klasikas līdz džezam aranžētas operu ārijas, kā piemeram, Džuzepes Verdi Rigoletto āriju „La donna e mobile” no operas „Rigoletto”, Gaetano Doniceti Nemorino āriju „Una furtima lagrima” no operas „Mīlas dzēriens”, Džakomo Pučīni Kalafa āriju no operas „Turandota” un daudzas citas.
Raimonds Bramanis ir vadošais LNOB solists. Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju . Turpina pilnveidot meistarību pie PaoloDeNapoli (Itālija). Saņēmis Latvijas Gāzes Gada balvu 2015 kā labākais operas solists.
Mihails Čuļpajevs ir LNOB solists. Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju pie Kristīnes Gailītes. Piedalījies Aksela Everarta, Nellijas Miričoru un citās vokālajās meistarklasēs. Pilnveidojis savu pieredzi Nīderlandes operas teātros, kā arī slavenajā Concertgebouw Amsterdamā. Saņēmis Latvijas Gāzes Gada balvu 2015 kā Gada jaunais mākslinieks. Saņēmis Latvijas Nacionālās operas fonda “Gada balva operai 2017” balvu kā labākais solists.
Juris Vizbulis absolvējis Londonas Karalisko Mūzikas akadēmiju. Piedalās LNOB izrādēs un projektos, kamermūzikas programmās un garīgās mūzikas koncertos.
Par koncerta muzikālo pavadījumu rūpēsies Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNBO) orķestra mākslinieki Ilzes Ozoliņas vadībā. Īpašā viešņa – LNOB soliste, mecosoprāna balss īpašniece Ilona Bagele.

Biļetes uz koncertu var iegādāties www.bilesuparadize.lv
Koncerts notiks 6.jūlijā plkst. 19.00, Rojas brīvdabas estrādē, Selgas ielā 1, Rojā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku