Mainīts Hanias Rani Ventspils koncerta norises laiks

Mainīts Hanias Rani Ventspils koncerta norises laiks.

Mainīts Hanias Rani Ventspils koncerta norises laiks.

Šā gada 30. jūlijā plānotais poļu pianistes Hania Rani koncerts koncertzālē "Latvija", Ventspilī, tiek pārcelts un notiks 1. augustā pulksten 17.00 un 21.00.

Ņemot vērā joprojām spēkā esošos kultūras pasākumu apmeklējuma ierobežojumus, kā arī iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu apjomu, 1. augustā apmeklētājiem tiks piedāvāti divi poļu pianistes koncerti. Līdz 9. jūlijam biļešu īpašniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko koncerta norises laiku. Par izvēli nepieciešams informēt rakstiski – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., obligāti minot iegādātās biļetes numuru un norādot kontaktinformāciju. Pēc 9. jūlija atlikušo biļešu tirdzniecība "Biļešu paradīze" tīklā tiks atjaunota.

Sākotnēji poļu pianistes un mūzikas autores Hania Rani koncerts uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei "Latvija" radītajām klavierēm "470i" tika plānots jau pavasarī. Sākoties krīzes situācijai valstī un pasaulē kopumā, mākslinieces uzstāšanās tika pārcelta.

Hania Rani jeb Hanna Marija Raniševska (Hanna Maria Raniszewska) ir pianiste, komponiste un mūziķe, kura par mājām joprojām sauc Varšavu, taču lielāko daļu sava laika pavada Berlīnē. Lai arī mākslinieces debijas albums "Esja" dienasgaismu ieraudzīja vien 2019. gada pavasarī, Hania Rani jau ir kļuvusi par vienu no pazīstamākajām savas paaudzes mūziķēm-autorēm. Viņa pārstāv to pēdējās desmitgades pianistu un komponistu saimi, kurā mirdz Nils Frāms (Nils Frahm), Makss Rihters (Max Richter), "Hauschka" un citi laikmetīgās autormūzikas mākslinieki.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku