Ģitārists Gints Smukais izziņo koncertsēriju “Atkusnis”

Ģitārists Gints Smukais izziņo koncertsēriju “Atkusnis”.

Ģitārists Gints Smukais izziņo koncertsēriju “Atkusnis”.

Ģitārists Gints Smukais ielūdz uz koncertsēriju “Atkusnis”, ar kuru viesosies piecās Latvijas pilsētās: Smiltenē, Jēkabpilī, Rīgā, Siguldā un Liepājā. Koncerta programmā skanēs skaņdarbi no Ginta otrā albuma “Thaw” (“Atkusnis”) un pirmā debijas albuma “Flourish”, kā arī skaņdarbu aranžijas no iedvesmojošiem Latviešu un ārzemju autoriem.
Ģints Smukais atklāj koncerta programmas noskaņu, ar kādu plāno dalīties koncertsērijas “Atkusnis” koncertos:

“Ja albuma atklāšanas koncertā 31. jūlija vakarā uz Raiskuma ezera valdīja miers un klusums, un repertuārs tika pakārtots šim mieram ar melanholiskām un rāmām melodijām. Turpmākajā koncertsērijā atļaušos iepazīstināt apmeklētājus ar ekspresīvāku ģitārspēles pirkstu stilu kādu to iepazinu, ceļojot uz Kanādu un ASV, smeļoties pieredzi no pasaules mēroga instrumentālistiem un daloties stāstos par ģitārspēles pirkstu stila kultūru otrpus okeānam.” 

Dažos koncertos kā īpašais viesis pievienosies Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons" nominants Kaspars Niklasons, kas ir albuma “Atkusnis” producents un Ginta draugs un kolēģis jau 18 gadus, kurš spēlējot tandēmā ar Gintu, katram skaņdarbam piešķirs kaligrāfisku skaņas smalkumu.
Plānotie koncerti: 

  • 15.08. Smiltenē, atpūtas bāze “Slīpi”;
  • 28.08. Jēkabpilī, Jēkabpils Tautas nams, kino placis;
  • 04.09. Rīga, Mazā Ģilde;
  • 11.09. Sigulda, “Siguldas Devons” (3. sezonas atklāšanas ietvaros);
  • 12.09. Liepāja, Kultūras nams “Wiktorija” (“Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā).

Daļa no koncertu sērijas “Atkusnis” koncertiem būs bez maksas, bet būs jāpiesakās priekšlaicīgi, lai labāk paredzētu apmeklētāju skaitu un mazinātu drūzmēšanās risku. Plašāka informācija par koncertu biļetēm koncertu vietās. Aktuālāka informācija par koncertiem sekos konceru vietas un Ginta Smukā sociālo tīklu vietnēs, ja radīsies nepieciešamība operatīvi informēt apmeklētājus par pulcēšanās ierobežojumu izmaiņām koncertos epidemioloģiskās drošības ietvaros. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku