Ģitārists Gints Smukais šajā nedēļas nogalē ieskandinās Mazo Ģildi

Ģitārists Gints Smukais šajā nedēļas nogalē ieskandinās Mazo Ģildi.

Ģitārists Gints Smukais šajā nedēļas nogalē ieskandinās Mazo Ģildi.

Ģitārists Gints Smukais koncertsērijas “Atkusnis” ietvaros šajā nedēļas nogalē, 4. septembrī plkst. 19.00 sniegs koncertu vienā no skaistākājām vecpilsētas ēkām – Mazajā Ģildē.
Koncerta programmā skanēs skaņdarbi no Ginta otrā albuma “Thaw” (“Atkusnis”) un pirmā debijas albuma “Flourish”, kā arī skaņdarbu aranžijas no iedvesmojošiem latviešu un ārzemju autoriem.
Gints Smukais atklāj koncerta programmas noskaņu, ar kādu plāno dalīties koncertsērijas] “Atkusnis” ietvaros:

“Koncertos atļaušos iepazīstināt apmeklētājus ar ekspresīvu ģitārspēles pirkstu stilu, kādu to iepazinu, ceļojot uz Kanādu un ASV, smeļoties pieredzi no pasaules mēroga instrumentālistiem un daloties stāstos par ģitārspēles pirkstu stila kultūru otrpus okeānam.” 

Kopā ar Gintu Smuko zāli ģitāras skaņās ievibrēs mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominants Kaspars Niklasons, kas ir albuma “Atkusnis” producents un Ginta draugs un kolēģis jau 18 gadus, kurš, spēlējot tandēmā ar Gintu, katram skaņdarbam piešķirs kaligrāfisku skaņas smalkumu.
Koncerts ir pieejams bez maksas, personalizētās sēdvietās ar iepriekšēju pieteikšanos un reģistrēšanos https://ej.uz/ATKUSNIS.
Koncertu organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.
Nākošie koncertsērijas “Atkusnis” koncerti:
11.09. Sigulda, “Siguldas Devons” (3. sezonas atklāšanas ietvaros);
12.09. Liepāja, Kultūras nams “Wiktorija” (“Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā). 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku