Ģitāras “cilpotājs” Normunds Ņērbulis klajā laiž instrumentālās mūzikas albumu

Ģitāras “cilpotājs” Normunds Ņērbulis klajā laiž instrumentālās mūzikas albumu.

Ģitāras “cilpotājs” Normunds Ņērbulis klajā laiž instrumentālās mūzikas albumu.

Albums apkopo 8 instrumentālus skaņdarbus, kuri radušies vairāku gadu gaitā. Ierakstā izmantota elektroakustiskā ģitāra dažādās variācijās un klavieres "Rīga".
Šis ir veltījums visiem, kas mīl un ciena mūziku. Šis ir veltījums neatkarīgiem mūziķiem, kuri iet savu ceļu un nepadodas. Šis ir veltījums visiem, kuri spēlē un attīsta "Live Looping" mūzikas tehniku. Instrumentālā mūzika, kurā klausoties ikviens piešķir kontekstu savai pasaulei.
"Normis Music" jeb Normunds Ņērbulis rada savu mūziku ar elektroaksistisko ģitāru un ierīci - "looper", tas ir, ritms uz ģitāras tiek spēlēts vispirms, tad ar "loopera" palīdzību, šis ritms tiek ierakstīts un atkārtots vai "izlaists bezgalības cilpā". Pēc tam šī ieraksta augšdaļā tiek veidots nākamais ieraksts, lai izveidotu mūziku, kas atgādina pilnas grupas skanējumu.
Šādas mūzikas radīšanas tehnika Latvijā vēl nav populāra, tāpēc cilvēki, redzot dzīvē "Normis Music" koncertos, bieži ir pārsteigti par iepriekš neredzēto pieeju mūzikas radīšanai. Mūzika pašu par sevi var raksturot kā radošu, motivējošu un relaksējošu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku