Atkal pārceļ Maijas Kovaļevskas uzstāšanos LSO Zvaigžņu festivālā

Atkal pārceļ Maijas Kovaļevskas uzstāšanos LSO Zvaigžņu festivālā.

Atkal pārceļ Maijas Kovaļevskas uzstāšanos LSO Zvaigžņu festivālā.

Pagarinātās ārkārtējās situācijas dēļ Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) atkal pārceļ jau aizvadītā gada Zvaigžņu festivālā neizskanējušos koncertus ar operdīvas Maijas Kovaļevskas un pianista Armanda Ābola piedalīšanos. Šie divi koncerti kopā ar aktuālā festivāla plānotajiem koncertiem notiks vasarā.

Kamermūzikas koncerts ar Maiju Kovaļevsku "Dziesmas un noktirnes" tiek pārcelts uz 1. jūliju, tādējādi pārtopot par 29. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla atklāšanas koncertu. Savukārt kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri plānotais Maijas Kovaļevskas un Armanda Ābola koncerts tiek pārcelts uz 3. jūliju. Iepriekš iegādātās biļetes uz šiem koncertiem joprojām ir derīgas, tomēr tuvojoties koncertu datumiem, klausītāji tiek lūgti sekot līdzi aktuālajai informācijai orķestra mājas lapā liepajassimfoniskais.lv vai vietnē bilesuparadize.lv.

Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls kopā ar pieciem koncertiem šogad norisināsies jūlijā un augustā. Bez jau pārceltajiem koncertiem festivālā šogad gaidāms arī pianista Georgija Osokina solo koncerts, apvienības "Xylem trio" koncerts ar gruzīnu dziedātāju Lizu Kereselidzi, kā arī Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts ar slaveno latviešu tenoru Aleksandru Antoņenko un maestro Gintaru Rinkeviču pie diriģenta pults.

Par biļešu tirdzniecības sākumu rīkotāji vēl ziņos atsevišķi.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku