Koncertzālē „Latvija” Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš atskaņos programmu „Par svarīgo”

Koncertzālē „Latvija” Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš atskaņos programmu „Par svarīgo”

Koncertzālē „Latvija” Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš atskaņos programmu „Par svarīgo”

28. janvārī plkst. 16.00 koncertzālē „Latvija” izskanēs Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa programma „Par svarīgo”. Koncertā piedalīsies komponists Zigmars Liepiņš, dziedātāja Mirdza Zīvere, grupa „Lupa” – Dāvis Jurka, Ritvars Garoza, Valters Sprūdžs, Andris Buiķis un Jānis Kalniņš.
Šī gada rudenī, atzīmējot Zigmara Liepiņa jubileju, mūzikas namā „Daile” notika pirmatskaņojums Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa jaunajai programmai „Par svarīgo”.
Kā pats komponists saka:

„Kas tad ir svarīgais Mirdzai un man? Tās, īstenībā, ir pavisam vienkāršas lietas. Mīlestība vienam pret otru, bērniem, vecākiem un, protams, Latviju. Šajā programmā būs dziesmas, kuru vārdiem ir būtiska nozīme, ko es ar mūziku centos maksimāli izcelt un papildināt. Kādas no tām mazāk pazīstamas, kāda jauna, bet dažas ir neatņemama daļa no Mirdzas repertuāra. Mēs vēlamies, lai 15 dziesmas, kas skanēs koncertā, klausītājiem būtu kā ceļojums ļoti personīgā un emocionālā pasaulē, kurā galvenais vadmotīvs ir Mīlestība. Koncertā piedalīsies arī grupa „Lupa”. Ar šiem profesionālajiem mūziķiem kopā atskaņosim dažas manas instrumentālas kompozīcijas, kas no dziesmu personiskās dimensijas pārcels klausītājus kontrastējošā ritma un spriedzes piepildītā pasaulē.” 

Biļetes uz koncertiem nopērkamas „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuparadize.lv
Organizē SIA „Kurzemes filharmonija”. Koncerta producente - Anda Zadovska (Mūzikas nams „Daile”). Pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku