Mareks, jauns mūzikas producents, ir izdevis savu pirmo albumu latviešu mūzikas ainai

Mareks, jauns mūzikas producents, ir izdevis savu pirmo albumu latviešu mūzikas ainai

Mareks, jauns mūzikas producents, ir izdevis savu pirmo albumu latviešu mūzikas ainai.

2019. gada 31. jūnijā topošais elektroniskās mūzikas mākslinieks Mareks izdeva savu pirmo oficiālo albūmu “Let Them Know”, kurā ir sešas “hip hop” žanra dziesmas, par brīvu klausīties apmēram 50 populārākajos interneta mūzikas veikalos un straumēšanas servisos, kā “Spotify” un “Itunes”. 

Mākslinieks jau apmēram 6 gadus nodarbojās ar visu audio saistītu, un jūtas gana pārliecināts par savām spējām un unikālās skaņas izjūtu, lai izveidotu savu albumu, kas parādītu savādāku perspektīvu latviešu mūzikas ainā, itīpaši hip hopa žanrā. Visu mūzikas izveidē viņš darījis pats. Mūziku sacerēja un ierakstīja savā mājas mūzikas studijā ar profesionālu aprīkojumu, vārdus sarakstīja un izpildīja pats, pat arī publicēja darbus interneta mūzikas veikalos un izveidoja sociālo mēdiju klātbūtni, kuros veidot apakšsabiedrību ar līdzdomātājiem. Tādā veidā Mareks ir pilnīgā radošā kotrolē pār saviem darbiem un ir spējīgs pilnveidot savu vīziju. Katra dziesma ir atšķirīga, bet visas ir ar kopīgu, centrālu domu un atmosfēru, lai parādītu mākslinieka talantu izteikties muzikāli un arī veikt žanra attīstību latviešu mūzikas ainā.

Autors vēlas palikt anonīms, un “Mareks” nav viņa īstais vārds, bet gan segvārds, zem kura veidot ideju. Ideju par mūzikas daudzveidības attīstības iespējām latviešu mūzikā, kā arī albuma autors uzskatā, ka mūzikai ir jābūt brīvai gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Mūzikai vajadzētu būt brīvi pieejamai jebkuram bez maksas, un mūzikai, vai vismaz viņa darbiem, nevajadzētu būt piesaistītai kādai personai. Tāpēc pagaidām nav plānota albuma prezentācija klātienē. Savukārt jau ir iesākta nākošā albuma izveide.

Kā jau iepriekš minēts, albumu un visas dziesmas atsevišķi ir iespējams noklausīties populārākajos interneta mūzikas straumēšanas servisos, kā arī mājas lapā Youtube.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku