Elektroniskās mūzikas festivāls "Under 2020" pārcelts uz septembri

Elektroniskās mūzikas festivāls "Under 2020" pārcelts uz septembri.

Elektroniskās mūzikas festivāls "Under 2020" pārcelts uz septembri.

Elektroniskās mūzikas festivāls "Under", kas bija ieplānots no 21. līdz 23. maijam, ārkārtējās situācijas pagarinājuma dēļ tiek pārcelts uz rudeni – septembra otro nedēlu.

"Mums ir pieredze festivāla rīkošanā 2019. gada septembrī, un iespējams, ka tas kļūs par jaunu tradīciju. Šobrīd koronavīruss ir izmainījis ierasto lietu kārtību un ietekmējis daudzas biznesa nozares un publisko pasākumu industrija nebūt nav izņēmums šajā ziņā. Ievesto ierobežojumu dēļ elektroniskās mūzikas sabiedrība praktiski pārtrauca savu pastāvēšanu visā pasaulē",

vēsta festivāla organizatori.

"Dažas aktivitātes daļēji notiek tiešsaistē, bet, protams, cilvēki ir pieraduši piedalīties pasākumos klātienē un šis emocijas nav aizstājamas. Mūsu valsts vadība ir reaģējusi operatīvi, situācija uzlabojas, un viss tas liek cerēt, ka rudenī pilsētas mūzikas dzīve uzplauks. Tāpēc mēs pieņēmām lēmumu pārcelt šā gada festivālu uz 10.-12. septembri,"

informē "Under" rīkotāji.

Kā informē organizatori, visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas festivāla apmeklēšanai septembrī Aktuālā informācija par festivālu ir pieejama tā mājaslapā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku