Rutuļa alterego projekts N’WORKS publisko remiksu Aminatai un savu ceturto albumu.

Rutuļa alterego projekts N’WORKS publisko remiksu Aminatai un savu ceturto albumu.

Rutuļa alterego projekts N’WORKS publisko remiksu Aminatai un savu ceturto albumu.

Aminatas šī pavasara singlam NEJAUC MAN PRĀTU radīts remiks. Tā autors ir Normunds Rutulis jeb N’Works: “Lai gan arī oriģināls ir pietiekami dejojams, man šķita, ka cita harmoniskā un ritmiskā noskaņa paplašinās dziesmai apvārsni. Arī man pašam tas ir labs veids kā turpināt attīstīties.
Priecājos, ka visi trīs dziesmas autori bija gatavi šim “citādam” skanējumam un ļāva man rīkoties pēc sava prāta. Laikā, kad arī aktuālajā popmūzikā tiek akcentēta soulfulīgā atmosfēra, man šī remiksa izveide bija kā medusmaize. Kā teica mans draugs Māris Ozols, kurš maķenīt pielicis roku šī remiksa noskaņā:

“Nopietni, smuks gabals! Smuki Tavi ritma piņķeri un basa vieglais rūciens!”” 

Tieši pirms Līgo svētkiem N’Works publiskos savu ceturto remiksu albumu OPUS DOMI (Mājas darbi no latīņu val.). Albumā iekļauti 19, laika gaitā no 2014.gada radītu remiksu. Tostarp līdz šim daži nepublicēti darbi. Albumā dzirdami, jau augstāk minētais remiks Aminatai, kā arī Instrumenti, Jānis Stībelis, Otra puse, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Normunds Rutulis, Oskars Petrauskis, Rūta Dūduma-Ķirse, Mārtiņš Ruskis, Franco Franco, Mārcis Auziņš, Raimonds Pauls, My Radiant You, bet bet, Andris Ērglis, Toms Kalderauskis, Rodion Gordin un Antra Stafecka, Rassel, Sabīne Berezina un Aivo Oskis.
Albumā iekļauto remiksu aranžētājs, programmētājs, skaņas dizaina veidotājs, miksa režisors, studijas producents un producents ir Normunds Rutulis jeb N’Works:

“Šis man ir liels notikums, kuram gatavojos, izrādās, 6 gadus, jo “bet bet” dziesmu remiksēju jau 2014.gadā. Tomēr lielāko albuma daļu esmu radījis pēdējo 3 gadu laikā. Nekur neesmu atkāpies no sava rokraksta, lai gan tas kļuvis mūsdienīgāks. Turpinu “pārtjūnēt” dziesmas, piešķirot tām citu noskaņu. Process ir ļoti aizraujošs un ar to es, jau kādu laiku, aizvietoju video spēļu spēlēšanu. Arī remiksēšana ir sava veida spēle, kuras rezultātā nedrīkst kļūdīties. Skaista ir skaņas un mūzikas pasaule un ar remiksēšanu es tajā peldu un lidinos arvien tālāk un dziļāk. Mani aizrauj šis process.” 

OPUS DOMI visās populārākajās mūzikas straumēšanas un iegādes vietnēs pieejams no 15.jūnija: www.fanlink.to/opusdomi
N’Works latviešu valodā nozīmē Normunda Darbnīca. N’Works iepriekšējais albums “3.45” tika nominēts Zelta mikrofona kategorijā “labākais deju vai elektroniskās mūzikas albums” 2017.gadā, bet par savu pirmo albumu “Double B tonality” 2010. gadā tika apbalvots ar “Latviešu ierakstu Gada balvu” par labāko deju vai elektroniskās mūzikas albumu. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku