ImantaDimanta un draugi prezentē minalbumu "LĪGO"

ImantaDimanta un draugi prezentē minalbumu "LĪGO".

ImantaDimanta un draugi prezentē minalbumu "LĪGO".

Ar vērienīgu ielīgošanas pasākumu Labieša festivāla laikā grupa "ImantaDimanta un draugi" atklāja savu minialbumu ar Jāņu laikam veltītām dziesmām.

Katrīna Dimanta stāsta:

"Šo albumu radījām, jo pašiem ļoti patīk šis maģiskais Jāņu laiks un vēlamies cilvēkiem piedāvāt vēl vairāk dziesmas, kuru pavadībā iegūt svētku sajūtu, ielīgot un labi atpūsties". 

Šis, Jāņu laikam veltītais minialbums "LĪGO" ir jestrām , enerģētiski uzlādējošām dziesmām piepildīts.
"LĪGO var dzirdēt dziesmas, kas stāsta par to kā mēs paši gaidām, kad pienāks jāņu diena, par mistērijām, kas notiek jāņu laikā,  kā tiek gatavots alus, cik jauki ir svinēt vasaras pilnbriedā! " turpina Karīna. 
 
Diska prezentācija notika Labieša ielīgošanas festivāla laikā.  Katram bija iespēja iemācīties pīt vainagu no dažādām Jāņu zālēm, iemācieties jaunas līgo dziesmas, ēst gardus ēdienus un dzert labu alu, iet rotaļās, mācīties tradicionālos dančus un baudīt īsto Jāņu svētku atmosfēru.  Pirmāja koncerta daļa grupa ImantaDimanta un draugi spēlēja dziesmas no jaunā albuma un otrajā daļā visus iegrieza pamatīgu ballīti ar vecajiem hītiem, jaunradi un viņiem uz skatuves pievienojās koris "PaSaulei". 
 
Aiga Leitholde pēc albuma noklausīšanās saka: "Albumā saglabāta tradīcija, un tautas dziesmām ir viegli dziedāt līdzi, šādi pretendējot uz pirmā albuma vietu Līgo vakara svinību ietvaros, kad Jāņu bērni sasēduši pie ugunskura un ir gatavi dziedāšanai." 
 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku