Igauņu ģimene izdod dziesmu ierakstu albumu - “Tu munā sirsneņā”!

Vēlamies, lai arī citi sadzird mūsu balsis un mūzikas izpratni, izdodot dziesmu ierakstu CD “Tu munā sirsneņā”!

Vēlamies, lai arī citi sadzird mūsu balsis un mūzikas izpratni, izdodot dziesmu ierakstu CD “Tu munā sirsneņā”!

Albumā ir 13 dziesmas, kuras idejiski ir precību dziesmas un vēl divām dziesmām ir muzikālais pavadījums. Tās ir latgaliešu tautasdziesmas, latviešu ziņģes un oriģināldziesmas, ko izpilda kapelas skanējums, dodot klausītājam enerģiju un pamatīgumu. Diska izdošana ir mūsu mantojuma saglabāšana un popularizēšana.

Mēs esam  pieci muzikanti no Rēzeknes novada Gaigalavas ciema – mamma RASMA, tētis GUNĀRS  un meitas LIENE, MARTA, LAIMA.   Ar ģimeni koncertējam jau no 1991. gada  (Baltica ‘91).
Kapelā spēlējam šādus instrumentus: Gunārs - akordeonu, stabuli, kokli, garmošku; Liene – mandolīnu, vijoli, garmošku; Marta - vijoli, mandolīnu, perkusijas; Laima - bungas, stabuli, flautu, perkusijas un Rasma - cītaru, akordeonu, perkusijas, stabuli.

Spēlējam un daudzbalsīgi  dziedam gan jautras, gan sirsnīgas latgaliešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas, gan tautā iemīļotās ziņģes, kā arī  mācam citiem  latviešu un latgaļu dančus un rotaļas. Rasma un Gunārs kopā spēlē arī balles, jubilejas un kāzas. Meitas ir izveidojušas savu grupu “Muosys”(2020.g.).

Kā ģimene uzstājamies daudzās un dažādās Latvijas vietās, bet neizpaliek arī koncerti un festivāli ārzemēs. Esam Latviju pārstāvējuši Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Uzbekijā, Itālijā, Portugālē,  Amerikā un citur. Muzikanti ir daudzpusīgi un elastīgi, tādēļ esam arī gaidīti privātajos pasākumos. Viens no izaicinājumiem bija 2009.gada rudenī, piedaloties LNT rīkotajā ģimeņu dziedāšanas šovā „Dziedošās ģimenes”.

Esam veiksmīgi piedalījušies raidījumos “Latvijas šlāgeraptauja” un tagad “Latvijas sirdsdziesma”. Ir izdots Igauņu ģimenes disks “Vysi zīdi pļaveņā” (2015) un jau divreiz noticis mūsu ģimenes koncerts lielajā Rēzeknes koncertzālē “Gors” ar tūkstots vietām. (2016.g. Lieldienās un 2017.g. Ziemassvētkos)

Pasūtīt jauno dziesmu albumu var šeit: https://muzikaspasaule.lv/cd/tu-mun%C4%81-sirse%C5%86%C4%81-detail


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku