Novembrī gaidāma Toma Rudzinska un Keneta Dāla Knudsena albumu prezentācijas dubulttūre

Latviešu džeza saksofonists un komponists Toms Rudzinskis un Dāņu kontrabasists Kenets Dāls Knudsens no 17. līdz 24. novembrim dosies koncerttūrē Baltijas valstīs, prezentējot abu mūziķu jaunos albumus.

Koncerttūrē klausītāji dzirdēs Toma Rudzinska elektroakustiskā kvinteta “ABYSS” tāda paša nosaukuma jauno albumu, kas iznāks novembra vidū, un Keneta Dāla Knudsena futūristiskā roka/džeza/drum'n'bass trio “Kemaca Kinetic” debijas albumu “Zukunft”, kas dienasgaismu ieraudzīja septembra beigās.

Klausītājus gaidīs izteiksmīgas melodijas, spēcīgi ritmi un spilgta mūziķu saspēle. Koncerttūrē gaidāmi arī īpaši pārsteigumi – dažādi viesmākslinieki katrā no koncerta vietām un sadarbība ar Kauņas un Ventspils bigbendu.

Koncerti Baltijas valstīs notiks:

  • 17.11. Viļņā, džeza klubā “JazzCellar11”
  • 18.11. Kauņā, mūzikas klubā “Teatro Klubas”
  • 19.11. Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”
  • 20.11. Ventspilī, koncertzāles “Latvija” Mazajā zālē
  • 23.11. Rīgā, koncertzālē “Tu jau zini kur!”
  • 24.11. Tallinā, džeza klubā “Philly Joe’s”

Rīgā mūziķi viesosies ar meistarklasēm Jāzepa Vītola Mūzikas akademijā, bet 22. novembra vakarā atklās M/Darbnīcas džeza džema vakaru.

Rudzinskis un Knudsens pazīstami kā aktīvi Dānijas un Latvijas džeza skatuves mūziķi, izdevuši kopīgu bigbenda mūzikas albumu “Space Big Band”, kas saņēmis abu valstu Mūzikas gada balvu nominācijas, iekļauts “European Jazz Media Chart”, “Lufthansa” un “Qatar Airways” lidsabiedrību mūzikas izlasēs. “ABYSS” albuma un koncerttūres jaunrades procesu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

https://tomsrudzinskis.com/abyss/
​​https://kemacakinetic.com/  


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku