Latvieši Alana Vokera jaunākā hita saksofona kaverversiju nofilmē Liepājā

Latvieši Alana Vokera jaunākā hita saksofona kaverversiju nofilmē Liepājā.

Latvieši Alana Vokera jaunākā hita saksofona kaverversiju nofilmē Liepājā.

Populārā dīdžeja Alana Vokera dziesmas kaverversiju iespēlējusi mūziķe Līva Birkenšteina (LYVA), bet video filmējis Elvis Lācis, kura zināmākie darbi ir repa grupai “Singapūras Satīns” veidotie klipi “Pūpolsvētdiena”, “Hallo” un “Čoms, kā tu”. Dziesmas “Faded” kaverversija ir Līvas debija plašākai auditorijai ar vēlmi popularizēt saksofonu kā mūsdienīgu klubu mūzikas sastāvdaļu. Zināms, ka oriģinālo “Faded” videoklipu vietnē “Youtube” ir noskatījušies vairāk nekā 2.3 miljardi skatītāju un tajā izmantotās lokācijas atrodas tepat kaimiņos - Igaunijā.

"Tā kā man ļoti patīk šī dziesma, nodomāju - kāpēc neuztaisīt mums, latviešiem, pašiem savu versiju?! Karostas Ziemeļu forti ir mūsu gaistošā Atlantīda, turklāt tiem piemīt ļoti unikāla estētika,"

atklāj Līva. Mūziķe novērojusi, ka daļai cilvēku saksofons vēl aizvien asociējas pārsvarā ar liriskām balādēm, melanholiju un sentimentāli romantisku noskaņu, taču tas var būt arī mūsdienīgs, draivīgs un saderīgs ar DJ veidotiem klubu mūzikas bītiem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku