Dženifere Rumpāne izdod dziesmu sadarbībā ar amerikāņu producentu

Dženifere Rumpāne izdod dziesmu sadarbībā ar amerikāņu producentu.

Dženifere Rumpāne izdod dziesmu sadarbībā ar amerikāņu producentu.

Dženifere Rumpāne ir džeza un populārās mūzikas pianiste, vokāliste, komponiste, aranžētāja un pedagoģe, kā arī trīspadsmitkārtēja starptautisko konkursu laureāte džeza un klasiskās mūzikas žanrā.
Mūzikas jomā Dženifere ir izpaudusies jau kopš bērnības, absolvējot tādas profesionālās mūzikas izglītības iestādes kā P.Jurjāna mūzikas skolu kā pianiste un Rīgas Doma kora skolu kā džeza mūziķis. Kā vienīgā pārstāve no Baltijas 2014. gada vasarā piedalījusies džeza nometnē "sommerkursene.no" Norvēģijā. Savukārt 2016. gada pavasarī simfoniskā poēma "Mistērija", ko Dženifere sacerēja 17 gadu vecumā, tika iekļauta pasaules laikmetīgās mūzikas izstādē "Musica con Vista", kurā no 63 orķestra darbiem tika izvēlēti tikai 22 darbi, bez vecuma ierobežojuma apvienojot komponistus no visas pasaules. Jāpiemin, ka Dženifere ir saņēmusi diplomu kā 2016. gada veterāne par pašsacerēto dziesmu "Love Is What Love Does", kura atradās Radio SWH raidījuma "Priekšnams" topā 30 nedēļas. Turklāt 2016. gada 17. oktobrī sadarbībā ar RPIVA tika prezentēts mūzikas videoklips Dženiferes pašsacerētai dziesmai "Vai Tu Jūti". Dženifere ir ieguvusi bakalaura un maģistra grādu džeza klavieru specialitātē Frosinones mūzikas konservatorijā "Licinio Refice" Itālijā.
Dženiferes pašsacerētā dziesma "Niente da Te" itāļu valodā ir par nevēlēšanos atgriezties pie kāda, kurš ir sāpinājis, un par spīti visam būt laimīgam. Šī dziesma tapa sadarbības rezultātā ar amerikāņu producentu, džeza pianistu un filmu mūzikas komponistu Buzz Amato no Atlantas, Džordžijas štata.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku