Džeza vokāliste Jekaterina Sarigina piedāvā romantisku dziesmu

Džeza vokāliste Jekaterina Sarigina piedāvā romantisku dziesmu

Džeza vokāliste Jekaterina Sarigina piedāvā romantisku dziesmu 

Džeza vokāliste Jekaterina Sarigina laidusiklajā singlu "If I Were", kas ir 8. aprīlī gaidāmā debijas albuma "Mayflower" vēstnesi.

""If I Were" ir oriģināldarbs, kas piedāvā dinamisku, sinkopētu basu līniju, mainīgu laika zīmju un romantisku tekstu sajaukumu. Jekaterinas tēlainais stāsts, kas ietērpts metaforās, kristāldzidrajā, plūstošajā vokālā, pēta attālumu starp diviem cilvēkiem. Tas ir kā solījums palikt tuvumiem arī bez fiziskas klātbūtnes,"

vēsta mūziķes pārstāvji.

Singls iekļauts arī Latvijas Mūzikas Informācijas Centra izlasē "JazzInLatvia 2022" un pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Latvijā dzimusi un augusi, kopš 2009. gada Lielbritānijas rezidente, džeza vokāliste Jekaterina Sarigina savā debijas albumā "Mayflower" uzņēmās komponistes, grupas vadītājas un producentes lomas. Līdzās oriģinālkompozīcijām albumā būs iekļautas britu mūsdienu džeza klasikas interpretācijas.

Albumā "Mayflower" iemūžināts muzikālās izpētes "izraušanās" posms, ko Jekaterina ir piedzīvojusi aizvadīto divu gadu laikā: ceļošana pandēmijas laikā starp Londonu un Bostonu, lai absolvētu Jaunanglijas mūzikas konservatoriju (New England Conservatory), kam sekoja pārcelšanās uz Ķīnu, lai strādātu starptautiskā skolā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku