Ventspils Mūzikas vidusskolas kora klasei milzu panākumi konkursā “Lai skan!”

Ventspils Mūzikas vidusskolas kora klasei milzu panākumi konkursā “Lai skan!”

Ventspils Mūzikas vidusskolas kora klasei milzu panākumi konkursā “Lai skan!”

Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas un Mūzikas skolotāju katedras rīkotajā V Jāzepa Vītola bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkursā “Lai skan!” koris “Nošu planētas” ieguvis Lielo balvu, kas ir šī konkursa galvenais apbalvojums, Kora klases meiteņu ansamblis ieguvis zelta diplomu un Studentu žūrijas balvu, koris “Nošu spēles” ieguvis zelta diplomu, zēnu ansamblis – sudraba diplomu.
Sveicam ražīgās skolotājas: Anitru Niedri, Rudīti Tālbergu un Adeli Taurīti Tauriņu un koru un ansambļu dalībniekus – Ventspils mūzikas vidusskolas audzēkņus!
Konkurss veltīts Latvijas Mūzikas akadēmijas dibinātājam Jāzepam Vītolam, lai godinātu dižā komponista piemiņu katrs kora kolektīvs izpildīja vienu Jāzepa Vītola skaņdarbu a capella. Konkursu vērtēja Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēki un studenti, topošie skolu koru diriģenti un vokālo ansambļu vadītāji.
Konkursa mērķis ir veicināt kolektīvās muzicēšanas prasmes, iemīlēt vokālās daudzbalsības mākslu, audzinot jauno klausītāju un mākslinieku paaudzi.
Dziesma kā dzijas pavediens satinas vienā kamolā un ieskanas kopējā brīvā un skanīgā dziesmā, par godu sev, savai ģimenei, draugiem, par godu manai skolai, tautai un Tēvzemei. Lai skan mana dziesma, no sirds manai Latvijai!
Konkursā piedalīsies ap 1032 dziedātājiem no Aglonas, Aizputes, Bauskas, Baldones, Jelgavas, Liepājas, Lielvārdes, Ludzas, Ogres, Rēzeknes, Priekules, Rīgas, Ulbrokas, Mārupes, Talsu, Tukuma, Valmieras, Ventspils un Smiltenes.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku