Bērnu studija “Kukaiņi” izdeva 10. jubilejas skaņu plati “MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT”!

Bērnu studija “Kukaiņi” izdeva 10. jubilejas skaņu plati “MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT”!

Bērnu studija “Kukaiņi” izdeva 10. jubilejas skaņu plati “MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT”!

20.maijā Ādažos bērnu studija “Kukaiņi” ieskandinās 10. jubilejas skaņu plati “ “ “MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT”. Jaunais disks ir ierakstīts sadarbībā ar ilggadējiem Kukaiņu draugiem - Latvijā iecienītiem mūziķiem, kuri arī piedalīsies jauno skaņdarbu prezentācijā.
Nākamajā sestdienā, 20. maijā, plkst. 16:00 Ādažu Kultūras namā sapulcēsies pazīstami mūzikas mākslinieki, lai kopā ar bērnu mūzikas studiju “Kukaiņi” prezentētu un nosvinētu studijas jauno skaņu plati “MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT”. Jaunie skaņdarbi ir tapuši sadarbībā ar uzticamiem Kukaiņu draugiem - Anci Krauzi, Vinetu Elksni, Māri Grigali, Rolandu Ūdri, Aināru Ančevski, Jāni Ķirsi, Mārtiņu Burkevicu.
Bērnu vokālā studija Kukaiņi tās radītājas un dvēseles – Baibas Jansones vadībā nākamgad svinēs 15 gadu jubileju. Sirsnīgi audzinot jaunus māksliniekus ikdienā, Kukaiņi ilgtspējīgi iegulda Latvijas muzikālajā mantojumā, ierakstot jau savu 10.skaņu plati . 

““MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT “ ir jubilejas disks un tāpēc iecerēts kā atskaites punkts par gadiem padarīto.”, - pastāsta studijas vadītāja Baiba Jansone. “… gribējām, lai jauno skaņdarbu tapšanā piedalītos visu mūsu iepriekšējo plašu līdzautori.” 

Jaunā diska bērnu dziesmu autore ir Mairita Bičuka .Tā tituldziesma “MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT “ ir par to, ka katrs ,kurš dara labus darbus ir mūsu dārgums, mēs katrs nākam ar savu dārgumu, ieliekam savu artavu ..tāpēc šis disks ir pirmais bez bērniem raksturīga noformējuma... tas ir kā dabas brīnums... rīta lāse... rasa... dārgums... 20.maija pasākums Ādažu Kultūras centrā notiks divas daļās.
Pirmajā daļā  būs studijas atskaites koncerts "KUKAINI CEĻO UZ ĀFRIKU", koncerta īpašie viesis - ANDŽEJA GRAUDA no BUNGU SKOLA, kura skandēs Āfrikas ritmus.

Koncerta otrajā daļā notiks jaunas skaņu plates "MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT" prezentācija. Ar studijas bērniem kopā uzstāsies AINĀRS ANČEVSKIS, MĀRIS GRIGALIS, VINETA ELKSNE. ANCE KRAUZE būs redzama video sveicienā, kā arī  ciemos ir gaidāms ROLANDS ŪDRIS.
Pasākumā būs arī visa radošā grupa JĀNIS ĶIRSIS ( Mūzikas aranžētājs, lielisks mūziķis, komponists, grupas FRAMEST dalībnieks un radošais vadītājs), MĀRTIŅŠ BURKEVICS ( skaņu studija- ieraksti, grupas The Hobos basģitārists), maketētāja Daiga Dzene, fotogrāfs MĀRIS JANKOVSKIS. Tas būs ģimenisks pasākums, kur arī mākslinieki būs sastopami ar savām ģimenēm 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku