Izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” izglītojošās programmas nodarbības bērniem “Es kā mākslinieks!”

Izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” izglītojošās programmas nodarbības bērniem “Es kā mākslinieks!”

Izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” izglītojošās programmas nodarbības bērniem “Es kā mākslinieks!”

Koncertizstādes “Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…” ietvaros šī gada 9. jūnijā plkst. 11.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” notiks izglītojošās programmas nodarbība bērniem “Es kā mākslinieks!”. Nodarbības laikā tiks attīstīta audiovizuālā uztvere, kā arī notiks iepazīšanās ar Ilmāra Blumberga mākslu bērniem pielāgotā veidā.
Nodarbībā „Es kā mākslinieks!” profesionāls pedagogs bērnus iepazīstinās ar tēlotājmākslu un mākslinieka Ilmāra Blumberga daiļradi, pārrunājot tajā izmantotos tēlus un simbolus, kā arī aicinot bērnus radīt pašiem savus mākslas darbus. Topošajiem māksliniekiem būs iespēja radoši darboties, iedvesmojoties no mūzikas un attīstot audiovizuālo uztveri koncertizstādes „Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…” ietvaros, kas šobrīd eksponēta izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa”. Bērnu izglītojošā nodarbība „Es kā mākslinieks!” tematiski ir saistīta ar izstādi – Ilmāra Blumberga daiļradi un viņa saistību ar kora “Kamēr…” koncertu grafisko noformējumu. Nodarbība ilgs līdz divām stundām. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagogu uzraudzībā un baudīt izstādi.
Jau ziņots, ka izstāžu zāle „Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3) turpina bērnu izglītojošo programmu „Piloti”, kurās nodarbību saturs tiek pielāgots katrai no izstādēm, kas tajā brīdī norisinās. Nodarbības notiek profesionāla pedagoga un viņa asistenta vadībā, tās paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.
Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni +37167026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku