Bērnu rīti kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

Bērnu rīti kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

Bērnu rīti kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Trīs vasaras svētdienu rīti Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā atvēlēti bērniem – 17. jūnijā, 22. jūlijā un 26. augustā bērni un viņu vecāki aicināti apmeklēt pasaku lasīšanas un izklaides pasākumus.
Pasaku lasīšana ar Dailes teātra aktieri Gintu Andžānu notiks 17. jūnijā plkst. 12.00 līdz 13.00 - sadarbībā ar “Ziemeļblāzmas” bibliotēku, Dailes teātra aktieris Gints Andžāns kopā ar bērniem lasīs savu mīļāko bērnības pasaku Kārļa Skalbes “Kaķīša dzirnavas” un to pārrunās. Ieteicamais bērnu vecums: 6 – 14 gadi.
22. jūlijā, no plkst. 12.00 līdz 13.30 kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā bērnus priecēt ieradīsies divi pieredzējuši bērnu izklaidētāji - Vladislavs Krasovskis un Gatis Kondrāts, kas kopā ar bērniem svētdienas rītu pavadīs rotaļās, smieklos, dejās un - ja laika apstākļi būs labvēlīgi, varēs spēlēt arī dvieļa bolu ar ūdens baloniem. Pasākuma apmeklētājus sagaida arī ielu vingrotāju cienīgi paraugdemonstrējumi Gata izpildījumā. Ieteicamais bērnu vecums: 6 – 14 gadi. Tuvojoties septembrim, bērnu izklaidētāji Nauris Seisums un Vladislavs Krasovskis.
26.augustā no plkst. 12.00 līdz 13.00 aicinās bērnus kārtīgi iztrakoties pirms vasaras beigām. Bērniem būs iespēja piedalīties foto orientēšanās izaicinājumā, dažādās sporta aktivitātēs, ūdens izklaidēs un noslēgumā - kārtīgi izdejoties. Ieteicamais bērnu vecums: 6 – 14 gadi.
Ieeja pasākumos BEZ MAKSAS.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku