Operstudija “Figaro” aicina uz muzikālu izrādi bērniem

Operstudija “Figaro” aicina uz muzikālu izrādi bērniem.

Operstudija “Figaro” aicina uz muzikālu izrādi bērniem.

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ operstudija “Figaro” jaunākos mūzikas mīļotājus un viņu vecākus aicina uz muzikāli izglītojošu lugu-operu bērniem vienā cēlienā “Mazā raganiņa dodas uz operu”. Izrādes notiks 13. un 17. decembrī plkst. 13.00 JVLMA Operstudijas zālē (305. telpā).
Teju 55 minūšu garais iestudējums sāksies ar raganiņas Sallijas un gudrā zaķa Villija teatrālo uzvedumu, iepazīstot, kas ir opera un aicinot aktīvi līdzdarboties arī bērnus. Savukārt turpinājumā nelieli fragmenti no Engelberta Humperdinka operas “Ansītis un Grietiņa”.
Uzveduma tēlos iejutīsies Mūzikas akadēmijas Vokālās katedras studenti un maģistranti: Ansīši – Alise Dzērve un Kristīne Matvejeva, Grietiņas – Katažina Dudareva un Jeļizaveta Galkina, Ģertrūdes, viņu mātes – Klinta Āboliņa, Līga Anševica, Raganas – Viktorija Pakalniece un Diāna Kregere, Mazās raganiņas Sallijas – Jana Lute un Luīze Anna Kalniņa, Marijas Bellakantas, raganas un operdziedātājas – Diāna Kregere un Viktorija Pakalniece, Villiji, zaķi – Katažina Dudareva un Alise Dzērve.
Visi pasaku varoņi darbosies diriģenta Viestura Gaiļa vadībā, palīdzot koncertmeistarēm Ingunai Puriņai un Leldei Rasnacei. Izrādes režisors – Valdis Lūriņš, horeogrāfe – Regīna Kaupuža, scenogrāfe un tērpu autore – Nadežda Demidova, grima māksliniece – Anda Šteina un gaismu mākslinieks – Kristaps Gailis.
Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda projekta “Latvijas skolas soma” atbalstu.

JVLMA operstudijas “Figaro” iestudējumi notiks notiks:
JVLMA Operstudijas “Figaro” zālē (305. telpa) – 13. un 17. decembrī plkst. 13.00
Biļešu pārdošana stundu pirms koncerta norises vietā. Biļetes cena – 5 €.
Esiet laipni gaidīti!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku