Izdots bērnu un jauniešu folkloras kopas 'Tarkšķi' albums 'Sadziedāsim?'

Izdots bērnu un jauniešu folkloras kopas "Tarkšķi" albums "Sadziedāsim?"

Izdots bērnu un jauniešu folkloras kopas "Tarkšķi" albums "Sadziedāsim?"

Kultūras menedžmenta centrs "Lauska" elektroniskā formātā laidis klajā folkloras kopas "Tarkšķi" jauno albumu "Sadziedam?", kurā grupas jaunākā paaudze – pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni iedziedājušas tautā zināmas un iemīļotas latviešu tautasdziesmas.

Kā informē izdevēji, albuma iekļautas tādas pazīstamas dziesmas, kā piemēram, "Maza, maza meitenīte", "Aiz kalniņa dūmi kūp", "Baltu pupu iestādīju" un vēl deviņas citas. Dziesmas aranžējusi folkloras kopas vadītāja Kristīne Karele, dziesmu pavadījumos dzirdami tautas instrumenti – kokle, vijoles, mandolīnas, base, akordeons.

Kā jauks un noderīgs papildinājums 12 dziesmām ir pievienotie dziesmu pavadījumi jeb karaoke versijas, kas īpaši šajā ierobežojumu laikā var tikt izmantotas muzicējot mājās vai mūzikas stundās bērnudārzos vai skolās, iekļaujot šīs dziesmas folkloras kopu vai vokālo ansambļu repertuārā,

uzsver "Lauskas" pārstāve Diāna Zalāne.

Folkloras kopā "Tarkšķi" darbojas bērni vecumā no diviem līdz 18 gadiem, īpaši klausītāju iecienīta ir "Tarkšķu" mandolīnistu grupa, kas atjaunojusi senās šī interesantā instrumenta kopmuzicēšanas tradīcijas Iecavā.

Albums "Sadziedāsim?" no 15. novembra ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku