Sabīne Metus izdod vasarīgu šūpuļdziesmu

Sabīne Metus izdod vasarīgu šūpuļdziesmu

Sabīne Metus izdod vasarīgu šūpuļdziesmu

«Guli, mazo bērniņ» ir Sabīnes Metus pirmā oriģināldziesma - veltījums visiem, kuri saņēmuši vienu no skaistākajām dāvanām – iespēju būt par vecākiem.
Bērniņa ienākšana dzīvē ir emocionāli piepildīts brīdis, kas līdzi nes arī lielu izaicinājumu. Ja ikdienu piepilda ar mīlestību, visas grūtības ir uzveicamas, uzskata dziesmas autore. 

“Šo dziesmu iesāku rakstīt pirms 9 gadiem un pašai šķiet mazliet savādi, ka izdodu tikai tagad. Iepriekš esmu startējusi dažādos konkursos un uzstājusies koncertos, izpildot kāda cita sarakstītas melodijas un vārdus, taču vienmēr sapņoju par dienu, kad varēšu izpildīt savas dziesmas. Radošie “bērni” tāpat kā īstie ir jāizauklē – tie prasa uzmanību un pacietību. Gadu gaitā esmu ieguvusi ticību sev un ceru, ka ar savām dziesmām klausītājos radīšu patīkamas emocijas,”

saka S. Metus.
“Guli, mazo bērniņ” producents ir Reinis Briģis. Video tapis sadarbojoties ar radošās apvienības “Colortime” video mākslinieku Arvi Belovu.
Sabīne Metus plašākai sabiedrībai kļuva zināma pēc dalības dažādos vokālistu konkursos un TV šovos “Latvijas Zelta talanti 2”, “Koru Kari 3”, “Supernova”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku