Chris Noah Pavasara koncerts Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

Chris Noah Pavasara koncerts Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

19. aprīlī plkst. 19.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” aicinām uz Chris Noah Pavasara koncertu.

Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, ir 21 gadu jauns mūziķis no Latvijas. Savu debiju pieteicis pagājušajā gadā ar dziesmu „Had It All“, kas strauji guva atsaucību no klausītājiem un lielākajām Latvijas Radiostacijām, iekļaujot dziesmu savā rotācijā.  Krista vēlmi mūzikas apgūšanā, kā arī daļēji muzikālo gaumi ietekmējis viņa tēvs – ģitārists un dziesmu autors Valdis Indrišonoks. Bērnībā Krists apguva ģitāras spēli un ir beidzis mūzikas skolu, taču aktīvi mūzikas radīšanai pievērsies tikai nesen, pirms tam profesionāli apgūstot basketbola un hokeja spēli. Pozitīvās atsauksmes no klausītājiem un citiem mūzikas profesionāļiem, iedvesmo turpināt iesākto, un ir tapis pirmais debijas albums, kura izdošana plānota šogad pavasarī. 

Šis koncerts būs mūziķa Chris Noah pirmais koncerts tik plašai publikai. Tajā tiks atskaņotas dziesmas no jaunā albuma “What About Tomorrow”, kas klajā tiks laists tieši koncerta dienā – 19. aprīlī.

Biļešu cenas EUR 7.00, pensionāriem EUR 5.00.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā,  „Biļešu paradīze” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/56581

 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku