„Super Besse” piesaka albumu ar jaunu dziesmu

„Super Besse” piesaka albumu ar jaunu dziesmu

Baltkrievu grupa „Super Besse” piedāvā dziesmu „Yunost” (Jaunība) no rudenī gaidāmā otrā studijas albuma.

„Yunost” ir pirmais singls no grupas albuma „La nuit*”, kas šoruden nāks klajā Latvijas mūzikas izdevniecības „I Love You Records” apgādā. Ar šo ierakstu grupa turpina sadarbību ar „I Love You”, kas 2015. gadā izdeva „Super Besse” debijas albumu „63610*”.

„Dziesma, tāpat kā viss albums, stāsta par nakts dzīvi. Mēģinājām atainot izjūtas un skaistumu, kas tiek piedzīvoti šajā diennakts laikā, kurā valda tumsa un mazliet melanholijas,” stāsta grupas dalībnieki.

Post punk/coldwave trio “Super Besse” 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā dibināja dziedātājs un ģitārists Maksims Kulša, basģitārists Aleksandrs Siņica un taustiņinstrumentālists Pāvels Mihaļoks. Grupa daudz koncertējusi Baltkrievijā, Baltijas valstīs, Krievijā, Francijā, Somijā, Polijā, Slovēnijā, Vācijā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien  jaunus cienītājus.

„Super Besse” vairākkārt spēlējuši Latvijas klubos un festivālos, nākamā tikšanās ar grupu gaidāma 26. maijā festivālā „Under”, kas notiks Rīgā, rūpnīcas VEF teritorijā.

Super Besse – Yunost (audio):

Spotify - https://open.spotify.com/album/7fViINQNYyCdsLVaqzEZsa
Deezer - http://www.deezer.com/album/41691701
iTunes - https://itunes.apple.com/lv/album/yunost-single/id1237226264

 

Super Besse mājaslapa: http://supersuperbessebesse.com/
Super Besse Facebook: https://www.facebook.com/superbesseband


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku