Miks Džegers izdod 2 jaunus skaņdarbus

Miks Džegers izdod 2 jaunus skaņdarbus

Miks Džegers šonedēļ izdevis 2 jaunus skaņdarbus – “Gotta get a grip” un “England lost” – kas, kā mākslinieks pats ziņo, ir atbilde uz “apjukumu un vilšanos par pašreizējo situāciju pasaulē”. Džegers atzīst, ka dziesmas ir rezultāts trauksmei un neziņai par nākotni mainīgajā politiskajā situācijā.

Dziesma “England lost” stāsta par mākslinieka apmeklētu futbola spēli, kas izmantota kā analoģija, lai aprakstītu šī brīža politiskajās krustcelēs esošo Lielbritāniju. Savukārt “Gotta Get A Grip” klausītāju ved cauri pārdomām par kariem un politiskajiem skandāliem pasaulē.

Miks Džegers par “England lost”: “Šķietami šī dziesma ir par Anglijas komandas zaudējumu, taču patiesībā dziesmas nosaukums runā par daudz ko citu. Tas ir par izpratni, cik sarežģītā situācijā mēs visi šobrīd atrodamies, un par nedrošības sajūtu. Protams, dziesmā ir arī humors, jo man nepatīk kaut ko darīt pārāk nopietni, taču noteikti klāesoša ir šī ievainojamība.

Brīdī, kad sāku rakstīt “England lost”, iedomājos, ka gribētu, lai dziesmā piedalās kāds britu reperis. Skepta pievienojās nekavējoties un esmu ļoti priecīgs par viņa pienesumu!”

Miks Džegers par “Gotta get a grip”: “Ziņa, ko vēlos nodot ar šo dziesmu ir – neskatoties uz visām tām lietām, kas norisinās pasaulē, tev ir jākontrolē sava dzīve, jābūt tev pašam un jācenšas veidot pašam savu likteni.”

Miks Džegers par politisko klimatu: “Mums acīmredzami ir daudz problēmu. Vai esmu politiski pozitīvi noskaņots..? Nē.”

Miks Džegers par abiem jaunajiem skaņdarbiem: “Es šīs dziesmas sāku rakstīt aprīlī un vēlējos tās izdot nekavējoties. Veidot veselu albumu bieži aizņem ļoti daudz laika, pat pēc tā pabeigšanas seko ierakstu leibla sagatavošanās. Tas vienmēr ir atsvaidzinoši – kļūt radošam citādā veidā un patiesībā es jūtos kā nedaudz atgriezies pagātnē – būt brīvam, sakomponēt kaut ko un izdot to nekavējoties, bez lielas sagatavošanās. Es nevēlējos gaidīt līdz nākamajam gadam, kad šiem diviem skaņdarbiem, iespējams, būs zudusi aktualitāte vai nospiedums, ko tie spētu atstāt tagad.

Miks Džegers par mūziku, ko viņš klausās: “Daudz mūzikas es meklēju internetā, kā arī satiekot savas ģimenes jauniešus es uzzinu par jaunu mūziku. Es klausos R&B, popu un dažādas dīvainas kombinācijas vecai un jaunai mūzikai, un, tāpat kā visi, veidoju savas plejlistes. Pēdējie mākslinieki, ko pievienoju savai pleilistei bija Kendriks Lamars, Skepta, Mocarts, Tame Impala un The Valentine Brothers. Man ļoti patīk Kendriks Lamars, jo arī viņš runā par neapmierinātību, un viņam patiešām tas izdodas! Manuprāt, viņa un Skeptas daiļrade ir ļoti interesanta.”

“England lost”

Video režisors: Sams Faramands (Saam Farahmand), Piedalās Lūks Evants (Luke Evans)

“GOTTA GET A GRIP”

Video režisors: Sams Faramands (Saam Farahmand), piedalās Džemima Kirke (Jemima Kirke)


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku