Spāņu mūzikas grupa "Los Nens" Baltijas tūri uzsāks Rīgā ar krāšņu latino mūzikas šovu

Spāņu mūzikas grupa "Los Nens" Baltijas tūri uzsāks Rīgā ar krāšņu latino mūzikas šovu

Spāņu mūzikas grupa "Los Nens" Baltijas tūri uzsāks Rīgā ar krāšņu latino mūzikas šovu.

Spāņu mūziķis Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernandez Cruz) un spāņu/latino mūzikas grupa “LOS NENS” šogad ir sagatavojuši pilnīgi jaunu koncertprogrammu “VIVA LATINO" un ,uzsākot koncerttūri Baltijā, š.g. 15.februārī sniegs koncertu Rīgā, VEF Kultūras pilī. Pirmo reizi grupa uzstāsies kopā ar šovgrupu no Kubas "DEEPLY LATIN", kas koncertu bagātinās ar krāšņiem priekšnesumiem.
Koncertprogrammā “VIVA LATINO” ir iekļautas autentiskas dziesmas un dejas spāņu valodā, kas aizvedīs klausītājus muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņamerikas reģiona valstīm. Koncertā skanēs gan rumba-flamenko ritmi, gan spāņu folkmūzika, kā arī meksikāņu bolero, valdzinošā Argentīnas tango melodijas un, protams, no slavenā Buena Vista Social Club repertuāra tik labi pazīstamā pirmsrevolūcijas kubiešu mūzika, kā arī tradicionālās kubiešu dziesmas mūsdienīgā interpretācijā.
Koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt patiesi autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, basģitāra, bungas, dažādas afro un latino perkusijas, kā arī pūšamie intrumenti, trompete un trombons, kas piedod šai karstasīnīgai mūzikai īpašu degsmi.
Grandiozu pienesumu šovprogrammai nesīs tās īpašie viesi - perkusionists Migels Ernandess Hiraldi (Miguel Hernandez Giraldi) no Čīles, kā arī profesionāla šovdueta no “Brīvības salas ” Kubas ’’Deeply Latin’’ priekšnesumi - Mailevisa Ortega Fernandesa (Mailevis Ortega Fernandez) un Macue Kasteljano (Matsue Castellano),  demonstrēs apmeklētājiem visdažādākos kubiešu deju stilus un skatuves mākslu. Viņu deju priekšnesumi ir enerģiski un dzīvespriecīgi, kā arī viņas papildina grupas “Los Nens” latino skanējumu ar tādām autentiskām kubiešu perkusijām kā klaves un guiro.
Grupa “LOS NENS” ir unikāla spāņu un latino mūzikāla apvienība, kuras līderis Havjers Fernandess Kruss ir cēlies no Madrides, bet jau vairāk kā 10 gadus dzīvo Latvijā un uzskata par savu misiju iepazīstināt ar visas pasaules spāniski runājošo valstu un reģionu muzikālajām tradīcijām.
Koncerts Rīgā notiks 15.februārī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī. Biļetes uz pasākumu nopērkamas www.bilesuparadize.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku