Rīgā atgriežas metālmūzikas giganti “Moonspell” un “Rotting Christ”

Rīgā atgriežas metālmūzikas giganti “Moonspell” un “Rotting Christ”.

Rīgā atgriežas metālmūzikas giganti “Moonspell” un “Rotting Christ”.

27.novembrī klubā “Melnā Piektdiena” viesosies portugāļu gotiskā metāla grupa Moonspell un leģendārie grieķu ekstrēmmetālisti “Rotting Christ”.

Portugāles tumšā metāla pionieri Moonspell šoruden uzsāks plašu Eiropas tūri kopā ar grieķiem Rotting Christ. Abi smagās mūzikas smagsvari divus mēnešus ceļo pa visu Eiropu, lai klausītājiem nodotu īpaši veidotu programmu ne tikai Lielbritānijā, Spānijā, Turcijā, Skandināvijā bet arī Latvijā. Moonspell vokālists Fernando Ribeiro:

“Jautājums – Moonspell un Rotting Christ – kā Jūs šo visu spēsiet panest ? Ir tikai viens veids, kā atbildēt uz jautājumu: paņemt biļeti un parādīties vienā no mūsu koncertiem. Dažos datumos biļešu skaits ir mazs, daži ir izpārdoti, koncertā izpildīsim arī albūma “1755” dziesmas un pāris “Sin / Pecado” skaņdarbus, lai decembrī atzīmētu tās atkārtotu izdošanu.”

Moonspell mīl un pazīst neaizmirstamo dzīvās mūzikas un gaismas šovu dēļ. Mūziķi savā 27 gadus ilgajā karjerā izlaiduši 12 studijas albumus. Jaunākais no tiem ir “1755”, kurā grupa izpaužas pavisam jaunā kvalitātē. Nav nozīmes, cik reižu tu jau esi redzējis viņu uzstāšanos un dzirdējis toties “Alma Mater” – to nudien ir vērts noklausīties vēlreiz.

Jau piekto reizi Rotting Christ viesojies Latvijā. Grupa vairs neizpilda to pašu mūziku, ko pirms 25 gadiem, bet atmosfēra ir palikusi tā pati. Pēdējais albums ir melnāks nekā paši pirmie skaņdarbi. Vairāk uzmanības vērstās tieši tekstiem un konceptam. Paši mūziķi apgalvo:

“mūsu mērķis ir doties ne tikai uz visiem zināmām valstīm, bet gan spēlēt pēc iespējas vairāk valstīs, kur ir smagās mūzikas klausītāji, jo, mūsuprāt, smagā mūzika vieno”.

Sākums plkst. 19.30 Klubs atvērts no plkst. 19.00

Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.ticketshop.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku