Vienpadsmito reizi suminās labākos Latvijas metālmūzikā

Vienpadsmito reizi suminās labākos Latvijas metālmūzikā.

Vienpadsmito reizi suminās labākos Latvijas metālmūzikā.

Piektdien, 7. februārī klubā “Melnā piektdiena” jau vienpadsmito reizi tiks pasniegtas Latvijas Metālmūzikas gada balvas – nozīmīgākais apbalvojums Latvijas smagās mūzikas scēnā.

Apbalvošanas ceremonijas pasākumā uzstāsies daudzsološā pašmāju doom metal apvienība Druun un pirmo reizi arī ārzemju viesi, grindcore grupa Cadaveric Incubator no Somijas un Londonā bāzētie Ygodeh, kuru kodolā ir savulaik Latvijā zināmās Daugavpils vienības Disease mūziķi. Ceremoniju vadīs Deathperado.

Līdz 31. janvārim vēl ir iespēja nobalsot par labāko 2019. gada Latvijas metālmūzikā:https://survey.mailigen.com/?u=fa85a696b9140634a349ec9b6d653cea&id=b37779fd&fbclid=IwAR282eNLiMxgwR-HSb4hpDYXsn6N-JbQXYKmnRdIeNMphR26o5hntPIawp8

Šoreiz jūsu uzmanībai piedāvājam 11 ierakstus, kurus noklausīties varat šeit: 

Labākos metālmūzikas izpildītājus jau tradicionāli noteiks klausītāju balsojums un žūrijas lēmums, balvas jau tradicionāli tiks pasniegtas kategorijās “gada ieraksts”, “gada koncertgrupa”, “gada debija”, “gada vokāls” un “gada mūziķis”.

Latvijas Metālmūzikas gada balvas iniciatori ir smagās mūzikas kluba Melnā piektdiena un apvienības Zobens un Lemess pārstāvji, kuri kūrē Latvijas metāla scēnas notikumus jau kopš 1996. gada.

Latvijas Metālmūzikas balvu pasniegšana un koncerts 7. februārī klubā “Melnā Piektdiena”, pēc koncerta pasākuma neformālā daļa turpināsies krogā “Zobens un Lemess”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku