Radio NABA papildina programmu ar 11 jauniem raidījumiem

Radio NABA papildina programmu ar 11 jauniem raidījumiem

Radio NABA papildina programmu ar 11 jauniem raidījumiem

Sākoties jaunajam studiju mācību semestrim, Latvijas radio 6 - LU Radio NABA programmu papildina ar 11 jauniem, dažādas tematikas autorraidījumiem - mūzika, kultūra, zinātne, studentija, sadzīve, sports, vide - izglītojoši un izklaidējoši. Līdz ar to Radio NABA, raidījumu skaits būs atkal sasniedzis 60 regulāro raidījumu slieksni. Vienlaikus vairākiem raidījumiem pievienojas jauni entuziastiski kolēģi – radio instruktori. Programmas paplašināšana notiek pērn īstenotā iesaukuma rezultātā.

Radio NABA programmā tiek iekļauti trīs ar kultūru un zinātni saistīti raidījumi – “Vārduleja” par valodu un dialektiem, raidījuma veidotājas valodnieces, LU Latviešu valodas institūta pētnieces Anete Ozola un Sanda Rapa. Raidījums par kino radīšanu un kino skatīšanos Latvijā “Disociatīvā fūga”, tā veidotāja dokumetālo filmu režisore, studente Ieva Ozoliņa. Laikmetīgās deja radio programmā atgriežas ar raidījumu “Horeofone”, kas taps sadarbībā Latvijas Dejas informācijas centru. Divi raidījumi par studiju tematiku – veiksmīgie studenti, topošie uzņēmēji raidījumā “Biznesa ledlauži”, tā vadītāja, studente Elīna Krēmere. Savukārt, sadarbībā ar LU Sporta centru raidījums par studentu sasniegumiem sporta pasaulē “Soli priekšā!”,  tās vadītāji Ansis Grišāns un Marta Lapiņa. Par pašaizliedzīgajiem brīvprātīgā darba darītājiem raidījums  “Neprātīgi prātīgie” Lauras Lapiņas virsvadībā. Kaislīgi sēņotāji un Mikologu biedrības pārstāvji Evita Veinberga un Ivo Treide veidos raidījumu par sēnēm - “Micēlijs”. Naktsdomu jautājumu un atbilžu  raidījumu “Naktība” īstenos Sandra Kaņepe un Gatis Podiņš, bet melošanas paradumu raidījumu “Melu Frekvence” piedāvās “čuju” treneres Amanda Kaufmane un Linda Čūdare. Un vēl divi mūzikas radījumi – Dji  vibe55un K.Sils piedāvās eksperimentālu un citādu ne-tādu noskaņu raidījumu “Ne tā”, bet mūziķis Reinis Jaunais īstenos jaunumu un retākas mūzikas raidījumu “Astoņi pustoņi”.

Vienlaikus, Radio NABA instruktoru komandai, pie esošajiem raidījumiem pievienojas Santa Gribuste (“KŪL/Kultūras ūnijas laiks”), Evelīna Stiene (“Dienas apskats”), Raitis Misa un Alise Zemzare (“NABARĪTS”).

Visa programma un precīzi raidlaiki pieejami www.naba.lv un naba.lsm.lv

LR6 - LU Radio NABA ir atvērts, nekomerciāls medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi.

Pagriez pasauli!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku