Festivālā “Daugavpils vasara dejā” uzstāsies pasaules diskotēku zvaigzne Sandra

Festivālā “Daugavpils vasara dejā” uzstāsies pasaules diskotēku zvaigzne Sandra

Festivālā “Daugavpils vasara dejā” uzstāsies pasaules diskotēku zvaigzne Sandra

Viens no centrālajiem 2024. gada vasaras muzikālajiem notikumiem būs festivāla pirmizrāde “Daugavpils vasara dejā”. Papildus leģendārā Tomasa Andersa koncertam (“Modern Talking”) notiks pasaules diskotēku zvaigznes Sandras liesmains priekšnesums.
26. jūlijā Daugavpilī, “Lokomotīves” stadionā tiek dibināta jauna muzikāla tradīcija - festivāls "Daugavpils vasara dejā". Uz to tiek aicinātas zvaigznes, un tie kļūst par svētkiem Baltijas mērogā.
Festivāla īpatnība ir tā, ka visas dienas garumā festivāla viesi tiks iepriecināti ar Latgales un Latvijas populārāko grupu priekšnesumiem, fanu zonā būs unikāla virtuve un dzērieni no visa Latgales reģiona. Organizatori plāno vēl daudz citu pārsteigumu, par kuriem tiks ziņots atsevišķi.
Bet galvenā 26. jūlija sensācija būs leģendārā Tomasa Andersa uzstāšanās un Eiropas diskotēku superzvaigznes Sandra koncerts, kurā zvaigznes uzstāsies ar saviem slavenākajiem hitiem, kas ir iekarojuši miljoniem skatītāju sirdis visā pasaulē. 80. gadu vidū Sandrai ar saviem hitiem izdevās uzspridzināt visus pasaules topus. Šķiet, ka nebija pasaulē nevienas diskotēkas, kurā nedzirdētu šīs dziedātājas izpildītās dziesmas.
Skaistule ar gaišām cirtām gandrīz līdz viduklim un spēcīgu, samtainu balsi. Viņa iekaroja fanu sirdis visā pasaulē un sasniedza slavas virsotnes, taču ceļš uz panākumiem nebija viegls.
“Arabeskas” laiks
Sandra Lauere dzimusi Zārbrikenes pilsētā, kas atrodas pie Francijas robežas. Sandra jau bērnībā lieliski spēja dziedāt un dejot, tāpēc no septiņu gadu vecuma viņa sāka apmeklēt mūzikas skolu, deju skola un ģitāras kursus. Jau trīspadsmit gadu vecumā vecumā Sandra piesaistīja skatītāju un mūzikas kritiķu uzmanību ar uzstāšanos Zārbrikenes jauno zvaigžņu festivālā.
1979. gadā Sandra pieņēma uzaicinājumu pievienoties grupai “Arabesque”, kurā drīz ieņēma vadošo pozīciju. Grupa kļūst slavena visā pasaulē. Sandra iepazīstas ar topošo rumāņu izcelsmes dziedātāju un mūziķi Mihelu (Mišelu) Kretu (Michel Cretu), kurš tajā laikā bija taustiņinstrumentālists grupas koncertos. Starp viņiem izveidojas mīlestības attiecības. Pēc Mišela uzstājības Sandra grupu pameta 1984. gadā, uzsākt solo karjeru viņa vadībā.
Zvaigžņu laulība un albums

1985. gadā Sandra ielauzās pasaules topos ar hitu albumu “The Long Play” – viņa dziedāja grāvēju “I`ll Never Be Maria Magdalena” par meiteni, kura nevēlas nožēlot savas jūtas un sapņus par vēl lielāku kaislību. Albums sacerēja, aranžēja, producēja un ierakstīja Mišels. Pāris apprecējās un pārcēlās no Vācijas uz Ibisu, nopirka tur īstu viduslaiku pili un organizēja apsardzi, kas droši noslēdza jauno superzvaigžņu privātumu no ziņkārīgo acīm.
Deviņdesmito gadu sākumā Mišels Kretu prezentēja jaunu augsta līmeņa projektu “Enigma”, kurā elektroniskā mūzika tika apvienota ar gregoriskajiem dziedājumiem un tautas dziedājumiem. Neparastais “Enigmas” skaņdarbu skanējums un unikālā noskaņa nodrošināja publikas pielūgsmi. Lai gan ilgu laiku skaņdarbu veidotāji palika anonīmi, Sandras balss cienītāji viņu pazina.
Sandra savu karjeru apturēja, kad 1995. gadā viņai un Mišelam piedzima dvīņi Ņikita un Sebastians Kretu. Taču 2007. gadā pāris negaidīti izšķīrās. Nebija oficiālu paskaidrojumu, taču tika baumots, ka iemesls ir Mišela neuzticība. Sandra ir Eiropas diskotēku superzvaigzne
2000. gados, kad modē atgriezās 80. gadu hiti, Sandra piedzīvoja jaunu globāla mēroga popularitātes uzplaukumu. Viņai patika doties turnejās. Sandra arī pašlaik turpina izdot jaunus muzikālus ierakstus un ceļot pa pasauli ar koncerttūrēm. Viņai ir unikāla balss, izpildījuma maniere, melodija un enerģija, kas joprojām piesaista viņas koncertiem desmitiem tūkstošus fanu.
Festivāls “Daugavpils vasara dejā” ir ne tikai neaizmirstama tikšanās ar leģendārām zvaigznēm Tomasu Andersu un Sandru, bet arī unikāla iespēja pavadīt neaizmirstam savas dzīves dienu kopā ar draugiem. savas dzīves neaizmirstamāko dienu ar draugiem... Pavadi to dejojot pie pasaules slavenākajiem hitiem!
Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku