Festivāls “Bauska TASTE 2024” izziņo skatuves mākslinieku programmu, uzstāsies arī ukraiņu zvaigzne Ivans Dorns

Festivāls “Bauska TASTE 2024” izziņo skatuves mākslinieku programmu, uzstāsies arī ukraiņu zvaigzne Ivans Dorns

Festivāls “Bauska TASTE 2024” izziņo skatuves mākslinieku programmu, uzstāsies arī ukraiņu zvaigzne Ivans Dorns

Vasaras vērienīgākais notikums Bauskā – mūzikas festivāls “Bauska TASTE” – izziņo 9. un 10. augustā gaidāmā festivāla pilnu mākslinieku sarakstu, kad jau sesto reizi tiks piedzīvota neaizmirstama satikšanās starp trijām upēm un festivāla debesīm gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā. Jau ziņots, ka festivāla programmai šogad pievienojies viens no mūsdienīgākajiem Ukrainas mūziķiem - Ivans Dorns.
Pirmajā dienā, 9. augustā, festivālu ieskandinās gan ukraiņu zvaigzne Ivans Dorns, gan pēdējo gadu aktuālākais igauņu mūziķis NOËP, kā arī uz skatuves gaidāms vēl kāds īpašs papildu pārsteigums. Tāpat festivāla vasaras atmiņas veidos pilsētas rokgrupa “Laika Suns”, hip-hop apvienība “Latgalīšu reps”, kā arī elektroniskās mūzikas duets “Elpo”, grupa “24. Avēnija”, dziedātāja Palù un TV šova “X Faktors” favorīti, grupa “Bekars”. Par vakara ballītes atmosfēru rūpēsies DJ Makree un Funky DJ Elegant.
10. augustā apmeklētājus izklaidēs un iedvesmos hip-hop ikona VIŅA, populārās mūzikas nostalģija Detlef, Latvijas mūzikas leģenda Ainars Mielavs, reperis Fiņķis, klasiskās mūzikas huligāni “DAGAMBA”, leģendārais rokmūziķis Ivo Fomins, Maestro Raimonda Paula hitparāde “Diskopauls”, grupa “Viral Mind”, “X Faktors” uzvarētāja Emilija Bērziņa, grupa “Idille”, kā arī uzlecošā zvaigzne, dziedātājs JL Kalmann, Otrās dienas noslēgumā par jaudīgu festivāla ballīti parūpēsies DJ Kārlis Ķilkuts.
Šogad festivāls parūpējies par īpašu savējo - Bauskas novada iedzīvotāju – atlaidi, piedāvājot Bauskas novada iedzīvotāju kartes īpašniekiem festivāla biļeti iegādāties ar 20% atlaidi.
Vairāk informācijas par atlaidi: kultura.bauska.lv/bauskas-novada-iedzivotaji-biletes-uz-festivalu-bauska-taste-2024-var-iegadaties-ar-20-atlaidi
Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ej.uz/BauskaTASTE2024
Festivāla “Bauska TASTE” aizsākumi meklējami 2017. gadā. Pulcējot apmeklētājus gan no Bauskas novada, gan tālākām pilsētām, festivāls jau no tā pirmsākumiem ir plaši apmeklēts un piecu gadu laikā tam ir izveidojušās savas tradīcijas. Apmeklētājiem ir iespēja baudīt aktuālu populārās mūzikas programmu, saposties vietējo ražotāju darinājumos dizaina tirdziņā “Tasterāde”, piedzīvot elpu aizraujošus notikumus un nesteidzīgas atpūtas mirkļus.
Tirgotājiem un ēdinātājiem, kas vēlas bagātināt festivāla norisi ar savu produkciju, jau no 31. maija ir izsludināta pieteikšanās dalībai pasākumā. Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas apmeklētājiem ir iespēja atgūt spēkus telšu pilsētiņā, savu guļvietu iekārtojot mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Apmešanās telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā. Par citām naktsmājas iespējām Bauskā informāciju atradīsi šeit: visit.bauska.lv/lv/objekti/palikt-rikot/naktsmitnes

Festivāla teritorijā ik gadu tiek veidota arī bērnu zona jaunākajiem vasarniekiem, lai  “Bauska TASTE” kļūtu par patīkamu pirmo festivāla pieredzi visai ģimenei. Tā kā festivāls ir ģimenes notikums, arī šogad teritorijā ar prieku tiks gaidīti suņi.
Aizvadītajos gados festivāla programmu kuplinājuši tādi Eiropā un Latvijā atzīti mūziķi kā “The Roop”, “Daddy Was A Milkman”, “Instrumenti”, “Labvēlīgais tips”, “Citi Zēni”, OZOLS un Latvija Radio bigbends, Aija Andrejeva un “Very Cool People”, “Jumprava”, “MESA”, “The Sound Poets”, Linda Leen, SHIPSEA, “Rīgas Modes”, “Kautkaili”, Katō, Būū, Žoržs Siksna, “Dzelzs Vilks”, “Autobuss Debesīs”, Intars Busulis un Abonementa orķestris, “Skyforger”, “Pērkons”, “Carnival Youth”, “Sudden Lights”, “Astro’n’out”, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends, “Satellites LV”, “Menuets”, Aminata, ROLANDS ČE, “Triānas Parks”, Vēstnieks un citi iemīļoti mākslinieki.
Norises aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi festivāla “Facebook” lapā facebook.com/BauskaTASTE un sociālās platformas “Instagram” profilā instagram.com/bauskatastefestival, kā arī mājaslapā: bauskataste.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku