Ģitārists Reinis Jaunais ar Trio izdod albumu "Pretpolu vienādības"

Ģitārists Reinis Jaunais ar Trio izdod albumu "Pretpolu vienādības".

Ģitārists Reinis Jaunais ar Trio izdod albumu "Pretpolu vienādības".

Reinis Jaunais ar Trio ir sarūpējuši jaunu ierakstu "Pretpolu vienādības". Šis albums ir kontrastiem bagāts ceļojums, pasaules mūzikas skanējumam mijiedarbojoties ar smagnēju art-roku, kā arī liriskām balādēm. Albuma prezentācijas koncerts Rīgā notiks 13. jūnijā, uz AB Dambja pietauvotajā peldošajā mākslas galerijā NOASS plkst. 19:00 (ieeja - par ziedojumiem).
Bez mūzikas, Reinis Jaunais ir arī pazīstams ar saviem ceļojumu piedzīvojumu stāstiem, ar kuriem viņš dalās koncertos. Pagājušā gadā vien mūziķim bijušas ap 250 uzstāšanās 16 dažādās pasaules valstīs, tostarp Jaunzēlandē, bet gadu iepriekš – Austrālijā un Turcijā. Šovasar Reinis ieplānojis apceļot visu Latviju, sniedzot koncertus visdažādākajās pilsētās, prezentējot jauno ierakstu. Informāciju par šiem koncertiem var atrast mūziķa mājas lapā, kā arī Facebook.
Ar tādām dziesmām kā "Haoss ir kārtība","Neglīts ir skaists", "Klusums ir mūzika", "Ceļa sākums ir gals", albums vēsta par cilvēka dzīvi veidojošo prepolu relativitāti. Vienlaikus albumu var uztvert kā trakulīgu piedzīvojumu filmu ar laimīgām beigām. Šādā grupas sastāvā šis ir jau otrais albums. Vienlaikus tas ir sestais CD formātā publicētais ieraksts, kurā apkopota Reiņa oriģinālmūzika. Albums "Pretpolu vienādības" ir ierakstīts un izdots ar AKKA/LAA autorstipendijas atbalstu.
Bez paša Reiņa, grupā spēlē basģitāriste un jaunā komponiste Lauma Kazaka, kā arī bundzinieks Ivars Logins, kurš paralēli darbojas hārdroka apvienībā Colt, kā arī izpilda smagāku mūziku djent stilā ar Legacy ID. Albuma ierakstā piedalījas arī čelliste Erna Daugaviete, kura spēlē grupās Cotton Island un Rihards Lībietis Orchestra. Ar trombona skaņām ierakstu papildināja Krists Kazaks, kurš darbojas grupās Band Mango, All Day Long, kā arī spēlē grupā Dead City Hollidays kā ģitārists. Flautas skaņas albumā ienesa Reiņa grupas biedrene no Young & The Oak People laikiem - Ieva Supjeva. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku