Pauls un Rudāne aicina uz koncertprogrammu “Viņa un viņš”

Pauls un Rudāne aicina uz koncertprogrammu “Viņa un viņš”.

Pauls un Rudāne aicina uz koncertprogrammu “Viņa un viņš”.

16. septembrī VEF Kultūras pilī notiks Maestro Raimonda Paula un dziedātājas Dināras Rudānes jaunākā kopdarba – albuma “Viņa un viņš” – prezentācijas koncerts. Sākums – plkst.19.

“Šī programma ir jauna un no citām atšķiras ar to, ka radīta vienai no jaunās paaudzes talantīgākajām, daudzsološākājām dziedātājām – Dinārai Rudānei. Es ļoti augstu vērtēju Dināras balss īpašības, tembrālo krāsu un plašo diapazonu. Pie šīs koncertprogrammas repertuāra izvēles esmu strādājis, izceļot Dināras balss nianses. Koncertā izskanēs gan pilnīgi jaunas dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera, Leona Brieža un Guntara Rača vārdiem, gan varbūt piemirstas melodijas,  kas savulaik radītas kinofilmām  un citiem muzikālajiem projektiem,”

tā savu jauno koncertprogrammu raksturo Maestro Raimonds Pauls. 

Savukārt dziedātāja Dināra Rudāne atzīst, ka viņai tas ir liels gods un saviļņojums – atrasties un dziedāt uz vienas skatuves ar Maestro Raimondu Paulu, jo īpaši koncertprogrammā, ko viņš veidojis tieši man.

“Šim koncertam gatavojos ar milzīgu atbildību, un ar nepacietību gaidu mūsu muzikālo tikšanos koncertprogrammā “Viņa un viņš”,”

uzsver Dināra.

Maestro Raimonda Paula mūzikas cienītāji tiek aicināti izbaudīt šo intīmo un niansēto dziesmu programmu. Koncerta producents Jānis Kļaviņš uzsver, ka uzstāšanās neatstās vienaldzīgu nevienu koncerta apmeklētāju:

“Šī programma ir caurvīta ar īpaši gaišu, romantisku, sentimentālu un arī enerģisku dziesmu izpildījumu. Divu brīnišķīgu mūziķu satikšanās uz vienas skatuves koncertprogrammā “Viņa un viņš” ir būs jauns piedzīvojums gan māksliniekiem, gan arī ikvienam klausītājam.”

Biļetes uz albuma ieskandināšanas koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzē”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku