Notiks festivāls “Ārpus laika” kupolmājā ar Raimonda Paula, Rēzijas Kalniņas, Vestarda Šimkus un citu mākslinieku piedalīšanos

Notiks festivāls “Ārpus laika” kupolmājā ar Raimonda Paula, Rēzijas Kalniņas, Vestarda Šimkus un citu mākslinieku piedalīšanos.

Notiks festivāls “Ārpus laika” kupolmājā ar Raimonda Paula, Rēzijas Kalniņas, Vestarda Šimkus un citu mākslinieku piedalīšanos.

Mākslinieciska viesu nama “Ārpus laika” kupolmājā notiks mūzikas festivāls miera un kaislību noskaņās, kurā ar savām programmām uzstāsies Raimonds Pauls, Rēzija Kalniņa, Vestards Šimkus, Kaspars Zemītis, Raimonds Ozols, Mārcis Auziņš, Matīss Čudars, Raimonds Macats, Jānis Ķirsis, Rūta Dūduma - Ķirse, grupa Framest, Daumants Kalniņš un citi mākslinieki.
Koncertvieta ziemā - kupolmāja, bet āra terasē vai meža ielokā gada siltajos mēnešos, ir iespēja klausītājiem paviesoties “Ārpus laika” dažādos gadalaikos, baudot gan klasisku, gan ļoti mūsdienīgu mūziku. Festivāla “Ārpus laika” mākslinieciskais vadītājs Jānis Ķirsis par programmas izvēli saka šādi:

“Kad uzrunāju mūziķus dalībai festivālā, tos aizrāva gan unikālā vieta, gan ideja par būšanu “ārpus laika”, kas dod arī māksliniekiem lielāku brīvību, ļaujoties improvizācijai.” 

“Vietas nosaukums “Ārpus laika” iezīmē to emocionālo un muzikālo virzienu, kurp šī festivāla mākslinieki vēlas aizvest savu klausītāju. Tā būs mūzika, ko mākslinieki, kas ieraduši uzstāties lielās auditorijās, ļoti vēlas nospēlēt mazākā, intīmākā un neierastākā vidē – kaut ko personisku, interpretējošu, reaģējot uz sanākušo publiku”,

tā par plānotajiem koncertiem saka kupolmājas saimniece Ilze Bērziņa.
Koncerti: 

  • 08.12.2019. Jānis Ķirsis un Rūta Dūduma – Ķirse “Ziemas noskaņas. Ešenvalds. Lūsēns. Pauls”
  • 14.02.2020. Vestards Šimkus “Improvizētā skaņu glezna”
  • 22.03.2020. Raimonds Ozols, Raimonds Macats, Mārcis Auzinš “Klasika mūsdienu aranžējumos”
  • 18.03.2020. Matīsa Čudara trio “Improvizācijas ar brīvības enerģiju un meditatīvu klausīšanos”
  • 24.05.2020. Daumants Kalniņš un Kristaps Vanadziņš “Dziesmas no pagājušā gadsimta Amerikas”
  • 13.06.2020. Maestro Raimonds Pauls un vokālā grupa FRAMEST “60to-70to gadu populārākās melodijas”

Par “Ārpus laika”
Māksliniecisks viesu nams “Ārpus laika” ir 4 hektāri mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, Salaspils pagastā. To veido unikāla liekto koka konstrukciju ēka ar terasi un parks ar dīķiem. Savu darbību viesu nams uzsāka 2018. gada rudenī.
Vairāk: www.arpuslaika.lv un Facebook, Instagram @arpuslaika


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku