Iespējams pieteikties bezmaksas ielūgumiem uz “Austras balvas 2019” pasniegšanas ceremoniju un nominantu koncertu

Iespējams pieteikties bezmaksas ielūgumiem uz “Austras balvas 2019” pasniegšanas ceremoniju un nominantu koncertu

Iespējams pieteikties bezmaksas ielūgumiem uz “Austras balvas 2019” pasniegšanas ceremoniju un nominantu koncertu.

Jau nākamajā piektdienā, 15. novembrī, Mūzikas namā “Daile” notiks “Austras balvas 2019” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts. Ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties uz ierobežotu skaitu bezmaksas ielūgumu uz balvas pasniegšanas ceremoniju, savukārt tiem, kas nevarēs apmeklēt pasākumu klātienē, būs iespēja klausīties to tiešraidē “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” vai arī skatīties “LSM.lv” un “Delfi.lv” videotranslācijās.

“Austras balvas 2019” nominantu koncertā uzstāsies Ozols, Viņa, Astro’n’out, Tribes Of The City, Kashuks, Juuk un Lupa. Visi no šiem māksliniekiem ir starp desmit pretendentiem uz šī gada “Austras balvu”, līdzās grupām Instrumenti, Nikto un Jāņa Ruņģa Klātbūtne kuras dažādu iemeslu dēļ koncertā uzstāties nevarēs. Jāpiebilst arī, ka “Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar balvu saņems arī biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 EUR apmērā turpmākajai karjeras attīstībai.

Ikviens interesents pasākuma tiešraidi varēs ne tikai klausīties Pieci.lv ēterā un skatīties video tiešraidēs LSM.lv un Delfi.lv, bet arī apmeklēt klātienē. Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet pirms došanās uz pasākumu nepieciešams iegūt bezmaksas biļeti. Pieteikties bezmaksas biļetei iespējams internetā: https://ej.uz/austrasbalva2019. Pasākuma dienā Mūzikas nama “Daile” durvis tiks vērtas jau 19:00, savukārt koncerta sākums – 20:00.

Tāpat sākot no šodienas visi nominanti sāk sacensību par portāla “Delfi” lasītāju simpātiju balvu, kuras ieguvējs/i balvā saņems iespēju par brīvu reklamēties portālā 1000 EUR apmērā. Par savu favorītu ikviens interesents reizi dienā var nobalsot šeit: https://www.delfi.lv/austras-balva-2019/

“Austras balvas” žūrijā arī šogad, līdzās tās dibinātājiem Laurim Anstrautam un Normundam Vucānam, darbojas Latvijas respektablākie mūzikas žurnālisti, kā arī vairāki mūzikas industrijas profesionāļi. To skaitā atrodami laikraksta “Diena” mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv" ētera personības Toms Grēviņš, Artis Volfs un Karmena Stepanova, portāla “TVNET” mūzikas žurnālists Jānis Žilde, “Radio 7” dibinātājs un dīdžejs Egons Reiters, mūzikas žurnālists Kaspars Zaviļeiskis, “Radio NABA” ētera personība Atis Žagars, “Music Export Latvia” izpilddirektore Agnese Cimuška, portāla “Delfi” kultūras redaktore Nora Rieksta-Ķenģe, mūzikas žurnālists Klāss Vāvere, LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, portāla “Satori” redaktors Ilmārs Šlāpins, portāla “LSM” mūzikas žurnāliste Aiga Leitholde, kluba “Depo” vadītājs Guntis Vanags, kā arī mūziķis Edgars Žilde, kurš pārstāv pagājušā gada uzvarētājus - grupu “Satellites LV”. Tāpat žūrijā atrodami arī mūzikas žurnālisti no kaimiņvalstīm – laikraksta “Lietuvos Rytas” mūzikas žurnālists Ramūnas Žilnis, kā arī Baltkrievijas mūzikas portāla “Experty.by” galvenais redaktors Dmitrijs Bezkorovainijs.

“Austras balvu” organizē mūzikas portāla “Intro.lv” žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns sadarbībā ar "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv". Balvu uzvarētājiem nodrošina „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA), “Austras balvas” oficiālais mediju partneris ir portāls “Delfi”, savukārt pasākumu atbalsta “Aldaris”, restorāns “Austra”, “Master Foto” un “Pielipa”..

“Austras balvas” jaunumiem var sekot arī tās mājaslapā un sociālo tīklu kontos: 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku