Grupa “NARO” par godu Latvijas valsts svētkiem publicē jaunu dziesmu – “Mēs nākam”

Grupa “NARO” par godu Latvijas valsts svētkiem publicē jaunu dziesmu – “Mēs nākam”

Grupa “NARO” par godu Latvijas valsts svētkiem publicē jaunu dziesmu – “Mēs nākam”.

Dziesma “Mēs nākam” ir tapusi ar Māras Zālītes vārdiem un sadarbojoties ar stīgu kvartetu “JUNO”, kā arī jauniešiem no kora “MASKA”.
Tāpat kā iepriekš publicētās grupas “NARO” dziesmas, arī šī dziesma ir tapusi Ginta Stankēviča ierakstu studijā “Factory Sounds Studio”, mūzikas autors ir Nauris Rolavs, aranžiju veidojusi grupa “NARO”, bet pārlikumu korim un stīgu kvartetam izstrādājis Māris Žagars. 

“Māra Zālīte šajā dzejolī ir radījusi stāstu par latviešu izcelsmi, kā arī to, kāds ir latviskais “kods”. Bagātīgās harmonijas, kora balsis un stīgu kvartets papildina dziesmu ar spēcīgu skanējumu, kas pamatīgi uzlādē dvēseli un garu”,

tā grupa “NARO”.
Grupa “NARO” izveidojās 2018. gada nogalē, sanākot kopā diviem draugiem – Naurim Rolavam (mūzikas autors, vokāls) un Viesturam Samtam (sitaminstrumenti). Vēlāk, 2019. gada sākumā, grupas sastāvam pievienojās Māris Žagars (klavieres un aranžijas), Māris Orehovs (basģitāra) un Matīss Jākobsons (ģitāra). Sāka tapt aranžijas dziesmu skicēm ar latviešu dzejas klasiķu tekstiem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku