Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populāri dziedātāji Artik & Asti

Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populāri dziedātāji Artik & Asti.

Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies populāri dziedātāji Artik & Asti.

29. maijā Arēnā Rīgā uzstāsies populārs ukraiņu duets Artik & Asti, informē portāls balticevents.info.

Mūziķis un producents Artjoms Umrihins jeb Artik sācis nodarboties ar mūzikalo mākslu uzreiz pēc skolas. Pirmais viņa projekts bija grupa “Karai” («Караты»), kura veiksmīgi koncertēja pa visu Ukrainu. Arika un Keksa duets savāca lielu lokālo balvu daudzumu, izlaidīja divus albumus un devās atvaļinājumā.

2010. gadā Artik pēkšņi dzirdēja Annas Dzjubas demo ierakstu un uzreiz piedāvāja viņai sadarboties: Umrihins izdomāja izveidot kvalitātīvo duetu ar sieviešu vokālu. Ta arī paradījas grupa Artik & Asti. Tas ir pieredzējuša producenta un profesionālas vokālistes popmūzika.

Pirma albuma darbi vairākus mēnešus turējās radiostaciju rotācijās, otrais albums divas reizes saņēma platīna diskus un ar treša albuma dziesmu “Nedeļimi” («Неделимы») grupa saņēma Zelta Gramofona balvu, kā arī uzvarēja daudzo citu prēmiju nominācijās. Pēc šī brīža grupas popularitāte saka strauji augt uz augšu. Klips uz dziesmu “Nedeļimi” savācis vairāk nekā 30 miljonu skatījumu YouTube.

Rīgā Artik & Asti prezentēs savu svaigo programmu “Grustnij Dens” («Грустный Дэнс»), ka arī izpildīs savus labākos darbus. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku