Festivāls "Bauska Taste" tiek pārcelts uz 2021. gadu

Festivāls "Bauska Taste" tiek pārcelts uz 2021. gadu.

Festivāls "Bauska Taste" tiek pārcelts uz 2021. gadu.

Arī festivāls "Bauska Taste" pievienojas tiem šī gada Latvijas kultūras un izklaides notikumiem, kas tiek pārcelti uz 2021. gada vasaru.

"Covid-19 ierobežošana ir galvenais šī gada pasākums, kurā jāiesaistās ikvienam no mums, lai nākotnē atkal varam tikties un svinēt kopā būšanu droši," saka Jānis Dūmiņš, festivāla organizators un Bauskas Kultūras centra direktors.

Kā uzsver rīkotāji, vienlīdz svarīgi kā pats fakts par festivāla pārcelšanu, ir ziņa, ka šī gada galvenie mākslinieki un grupas ir apliecinājuši gatavību uzstāties festivālā "Bauska Taste" 2021. gada 31. jūlijā un 1 .augustā. Tāpat kā iepriekš bija plānots, arī nākamgad festivālā uz skatuves Bauskas pilskalnā kāps latviešu grupa "Instrumenti", tāpat savu dalību apstiprinājuši lietuviešu mūziķis "Daddy Was a Milkman", dziedātāja Aminata, grupa "Musiqq", latviešu grandžmūzikas pionieri – grupa "Pienvedēja piedzīvojumi", leģendārais mūziķis Igo, dziedātājas ANNNA, Patrisha, reperis ansis un latviešu džeza dīva Elza Rozentāle.

"Bauska Taste" tiek pieteikts kā ģimenei draudzīgs festivāls.

"Tās ir ne tikai divas lieliskas mūzikas piepildītas dienas, bet arī aktīvā atpūta, nesteidzīgs laiks ar draugiem, priecīgi bērni, jaunas draudzības un īpašas maģijas piepildīts vasaras notikums,"

raksta rīkotāji.

Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto festivālu 2021. gadā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku