Pasākumu kalendārs Kaskurkad.lv piedāvā – Nedēļas pasākumu tops

Pasākumu kalendārs Kaskurkad.lv piedāvā – Nedēļas pasākumu tops.

Pasākumu kalendārs Kaskurkad.lv piedāvā – Nedēļas pasākumu tops.

Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs Kaskurkad.lv ir apkopojis nedēļas aktuālākos publiskos pasākumus, kuri norisināsies ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. 

Trešdien, 20. maijā, plkst. 12:00, Kalnciema Kvartālā
Sākot no 14. maija “Street -2m- Food” Kalnciema kvartālā notiks katru nedēļu no trešdienas līdz piektdienai no plkst. 12.00 līdz 20.00. 
Katru dienu dosim iespēju tikai 4-5 tirgotājiem – Street Food dalībniekiem vienlaikus atrasties Kalnciema kvartāla pagalmā un nodrošināsim cilvēku aprites kontroli, lai tiktu ievērotas visas prasības par 2 metru distanci, iespējas dezinficēt rokas un vienlaicīgi kopā atrastos ne vairāk kā 2 cilvēki. Pagalmā tiks izvietoti galdi ēdiena baudīšanai turpat uz vietas, tāpat arī būs arī iespēja piebraukt ar auto un paņemt ēdienu līdzi.
Ceturtdien, 21. maijā, plkst. 18:00, Hanzas Peronā
Programmā skanēs dziesmas, kas Lindai Leen jau ilgi bijušas nozīmīgas un nav zaudējušas savu aktualitāti arī šobrīd - pašas mākslinieces oriģinālkompozīcijas, kā arī citu komponistu darbi. Autordziesmas angļu valodā tiks pavadītas ar to atdzejojumiem, ko veikusi pati Linda, piešķirot tiem jaunu dziļumu un emociju gammu latviešu valodā. 
Piektdien, 22. maijā, Vecmīlgrāvī 
Kas ir Ielene?
Ielene ir bezkontakta ielu orientēšanās treniņu seriāls ar 1h kontrollaiku, tāpēc piemērots ikvienam. Atzīmēšanās ar mobilo telefonu, starts individuāls, vai komandā komandā lidz 2 cilvēkiem, ievērojot 2m distanci. Dodies distancē skrienot vai arī uz velo. Treniņi notiek interesantākajos Rīgas rajonos, piedāvājot dalībniekiem iepazīt Rīgu no citas puses. 
Sestdien, 23.maijā, plkst. 18:00, Hanzas Peronā
"Tik ļoti priecājamies par atkalsatikšanos ar saviem klausītājiem! Jā, šoreiz tie būs tikai 20 klausītāji, bet iespējams, tieši šī intīmā atmosfēra koncertu plašajā Hanzas peronā padarīs par unikālu un burvīgu pieredzi gan mums, gan klausītājiem. " Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins 
Klausītājus priecēs plaša muzikālu emociju gamma, kas atskanēs Edītes Piafas, Merilinas Monro, Kola Portera, Ninas Simones, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmās, Džordža Geršvina virtuozajos džeza skaņdarbos, izsmalcinātajā Erika Satī mūzikā klavierēm solo, kā arī franču impresionista Kloda Debisī mūzikā klavierēm četrrocīgi.
Svētdien, 24.maijā, plkst. 19:00, Sporta un atpūtas kompleksā "Rullītis"
AutoKino piedāvā "drive-in", jeb brīvdabas kino. Sīkāku info meklē mājaslapā.
Izbaudi speciāli izvēlētu kino repertuāru brīvā dabā. Skaņa tiks raidīta caur auto radiouztvērējiem. Būs pieejams arī svaigi gatavots popkorns.
Pirmdien, 25. maijā, Rīgā
Spēli var piedzīvot jebkurā sev vēlamā dienā un laikā līdz maija beigām!
Šī nav sacensība par to, kurš gudrāks un zinošāks vēstures faktos. "Mildas Stāsti" ir orientšanās spēle ar iespēju aizraujoši pavadīt laiku svaigā gaisā ģimenes lokā un iepazīt citādu Rīgas vecpilsētu. 
Otrdien, 26. maijā, plkst. 10:00, Bulduru Izstāžu namā 
Bulduru Izstāžu nams un Raddar biedrība aicina Bulduru Izstāžu nama studiju un pulciņu dalībniekus, māksliniekus, sadarbības partnerus, kaimiņus, visus interesentus un atbalstītājusuz gadskārtējo Lielo Zaļā Zara Talku! Programmā: grābšana, rakšana, sēšana, zāģēšana, krāsošana un laba vēlēšana u. c.

Zaļā Zara fotosesija talciniekiem! Pieteikšanās un informācijas tālr.: 29401758, 29115996

 

Kaskurkad.lv ir lielākais kultūras un izklaides pasākumu kalendārs Latvijā.  Kalendārs ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, vai, piemēram, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku