Krišs Baglais izdod otro singlu "Piruetes"

Krišs Baglais izdod otro singlu "Piruetes".

Krišs Baglais izdod otro singlu "Piruetes".

Dziesma “Piruetes” ir paša mūziķa radīts skaņdarbs, kas tapis sadarbība ar producentu Reini Kārkliņu (“Aleja Records”). Ar R. Kārkliņu Krišs jau sadarbojies iepriekš hip-hopa apvienības “Rīmdari” sastāvā, kura 29. maijā nodeva klausītājiem savu debijas mazalbumu “REPMŪZIKA EP”. 

“Piruetes” ir mans pirmais ieraksts, kuram esmu pats radījis arī mūziku. Šīs dziesmas noskaņa ir ļoti atšķirīga no mana pirmā singla “Sadzirdēt”. Man bija svarīgi ierakstā saglabāt sākotnēji radītās mūzikas noskaņu, kura ir nedaudz mistiska, brīžiem satraucoša, bet beigās rada iekšēju mieru. Dziesma ir par uzdrīkstēšanos spert pirmo soli, kas vienmēr ir satraucoši, taču tikai uzdrīkstoties mēs varam noskaidrot, ko šis pirmais solis beigās atnesīs. Manā gadījumā tas galu galā bija iekšējs miers.”

K.Baglais uzauga Cēsīs un turpat arī uzsāka savas muzikālās gaitas, 17 gadu vecumā pašmācības ceļā apgūstot ģitārspēli un sarakstot pirmās kompozīcijas. Vairāk nekā 10 gadus mūzika kalpoja kā hobijs, taču nu pēdējos trīs gadus K.Baglais strādā pie tā, lai sirdslieta pārtaptu par profesionālu nodarbi.

“Iespējams “Rīmdaru” sekotājiem rodas jautājums par to, kāpēc solo. Gadiem ejot, ir sarakstītas vairākas kompozīcijas, kuras plānoju ierakstīt. Ja “Rīmdari” ir “īstais” hip-hops, tad manas solo dziesmas ir kaut kas pa vidu starp vairākiem žanriem, kas man patīk. Pie abiem projektiem strādāju vienlīdz aktīvi un katrā ir savs piepildījums.”

Marta beigās K. Baglais izdeva savu debijas singlu “Sadzirdēt”, kuru producēja mūziķi Marka (Mārtiņš Gailītis) un Reinis Straume (“DFE ierakstu studijā”).

 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku