"Carnival Youth" latviešu kino mūzikas koncerts "Naivais ku-kū" pieejams ierakstā

"Carnival Youth" latviešu kino mūzikas koncerts "Naivais ku-kū" pieejams ierakstā

"Carnival Youth" latviešu kino mūzikas koncerts "Naivais ku-kū" pieejams ierakstā.

Mūzikas grupa "Carnival Youth" 20.jūnijā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar diviem izpārdotiem koncertiem sniedza pirmo ieskatu savā latviešu kino mūzikas “Naivais ku-kū” koncertprogrammā, kurā izskanēja dziesmas no leģendārām latviešu filmām. 

Vēl līdz 25.jūnijam ir iespēja noskatīties koncerta ierakstu, pērkot biļeti  "Biļešu paradīzes" interneta mājas lapā - https://bit.ly/CYNaivaiskuku

Repertuārā bija 18 skaņdarbi, to starpā tādas dziesmas kā “Dzeguzes balss”, “Alvas zaldātiņi”, “Ances romance”, tēma no “Ilgais ceļš kāpās”, “Skauģu dziesmiņa” un “Dziesma nenosalst.” Pasākumu vadīja un ieskatu filmās, no kurām tika atskaņota mūzika, sniedza Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis.

Kā atzīst grupas dalībnieks R. Vanags:

“ Ieraksta iespēja  ļaus šos Līgo svētkus pavadīt kopā ar jaunos skaņu kažociņos ieģērbtām un sev mīļām latviešu dziesmām”.

Koncerta ierakstu  atbalsta Liepājas pilsēta.

Rudenī grupai “Carnival Youth” joprojām ir paredzēta “Naivais ku-kū” koncertsērija, kuras ietvaros laika posmā no 30. septembra līdz 18. oktobrim plānoti koncerti Rīgā, Ādažos, Smiltenē, Siguldā, Kuldīgā,  Bauskā, Rēzeknē, Alūksnē, Liepājā, Ventspilī, Gulbenē un Talsos.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku