Dziesminiece Laura Bicāne izdod ceturto albumu “Ikdiena”

Dziesminiece Laura Bicāne izdod ceturto albumu “Ikdiena”.

Dziesminiece Laura Bicāne izdod ceturto albumu “Ikdiena”.

Latgaliešu dziesminiece Laura Bicāne no Daugavpils novada Višķiem savus klausītājus iepriecina ar savu ceturto albumu. 

“Tāda ir mana ikdiena - tas, kam es ticu, veido manu personību un pavada mani no pamošanās cauri dienas rūpēm, raizēm un priekiem, līdz es dodos pie naktsmiera. Un tas, kam es ticu, atspoguļojas arī manās dziesmās. Tā es nonācu pie albuma nosaukuma - Ikdiena,”

tā Laura.
Albums ietver desmit dziesmas, kuru mūzikas autore ir Laura, savukārt teksti nākuši arī no Svētajiem Rakstiem un citu autoru dzejoļiem. Lai arī dziesmu kopējā hronometrāža nav liela, tās veido krāsainu mūzikas buķeti: ir gan a capella skanējums, gan himniskas sajūtas klavieru pavadījumā, gan Lauras dziesmām raksturīgais vieglums un gaišums perkusiju ritmos.
Laura no sirds pateicas visiem ziedotājiem, kas palīdzēja albuma tapšanā, kā arī mūziķiem, skaņu inženierim un albuma dizaina veidotājam. Īpašs paldies izdevniecības KALA Raksti vadītājai Aijai Balodei.
Albumu var noklausīties mūzikas straumēšanas vietnēs. Albumu iegādei meklējiet kristīgās literatūras un dāvanu veikalā AMNIS, kristīgajā grāmatnīcā IHTIS, baznīcu grāmatu galdos, kā arī mieramtuvu.lv mājas lapā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku