Kurzemes Radio ēterā jauns raidījums „Ausīs Saule”

Kurzemes Radio ēterā jauns raidījums „Ausīs Saule”.

Kurzemes Radio ēterā jauns raidījums „Ausīs Saule”.

Sākot ar 2. jūliju, katru ceturtdienu plkst. 19:30 Kurzemes Radio ēterā jauns, muzikāli veldzējošs raidījums „Ausīs Saule”. Raidījuma vadītājs – Kurzemes Radio programmas direktors Emīls Kazakovs, klausītājus iepazīstinās ar mazāk zināmiem ārzemju un arī latviešu mūziķiem un grupām.
Raidījums “Ausīs Saule” Kurzemes Radio ēterā skanēs stundu garā tiešraidē, kuras laikā Emīls klausītājus informēs par mūziķiem un grupām, kuru dziesmas nav tik bieži atskaņotas vai nav vispār izskanējušas radio ēterā. Pēc nelielas mūziķu iepazīstināšanas, tiks atskaņotas arī šī mūziķa vai grupas dziesmas. Tā kā raidījums notiks tiešraidē, klausītāji ir aicināti izteikt savas domas un komentārus rakstot Whatsapp aplikācijā uz nr. 20824444.
Emīls par savu autorraidījumu “Ausīs Saule” saka:

“Tas ir raidījums nogurušām ausīm. No popmūzikas trokšņa viegli nogurst. Es to zinu – es strādāju radio. Šis raidījums ir veltīts labai, bet, diemžēl, ne tik populārai mūzikai - mūzikai, kuru radio viļņos Latvijā parasti nedzird.” 

Muzikāli veldzējošs raidījums “Ausīs Saule” Kurzemes Radio ēterā katru ceturtdienu no plkst. 19:30= līdz 20:30. Raidījumu būs iespējams noklausīties arhīvā Kurzemes Radio mājaslapā www.kurzemesradio.lv, kā arī katra raidījuma dziesmas būs izvietotas īpašā Spotify playlistē Kurzemes Radio kontā. Informācijai par raidījumu var sekot līdzi Kurzemes Radio Facebook lapā un mājaslapā.
„Ausīs Saule” klausies tiešraidē www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6. 

Kurzemes Radio ir tur, kur esi Tu!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku