Valmierā norisināsies grupas "Latvian Voices" rīkotais a cappella festivāls

Valmierā norisināsies grupas "Latvian Voices" rīkotais a cappella festivāls.

Valmierā norisināsies grupas "Latvian Voices" rīkotais a cappella festivāls.

Grupa "Latvian Voices" sadarbībā ar Valmieras pilsētu aicina apmeklēt ikgadējos a cappella mūzikas svētkus, kas šogad notiks vienu dienu – 1. augustā.

Klausītājiem būs iespējams apmeklēt "Latvian Voices" un koncerta īpašā viesa Jāņa Strazdiņa "a cappella" mūzikas koncertu, savukārt pašmāju vokālajām grupām un a cappella mūzikas interesentiem visas dienas garumā notiks izglītojošas, praktiskas meistarklases, kuras tiešraidē varēs vērot festivāla "Facebook" lapā.

Saistībā ar Covid-19 izplatību festivāla programma šogad būs saīsinātie un plānotā ārzemju viesu, "The Swingles" (Lielbritānija), "Quintense" un Daniela Barkes (Daniel Barke, Vācija), uzstāšanās pārcelta uz nākamā gada festivālu.

Vokālā grupa "Latvian Voices" ansambļu meistarklases rīko jau ceturto gadu. Šogad tās pirmo reizi tiks translētas interneta tiešraidē ar mērķi "a cappella" svētkus sarūpēt ne tikai meistarklašu dalībniekiem klātienē, bet arī Latvijas un ārzemju klausītājiem tiešsaistē.

Koncerts notiks 1. augustā pulksten 21.00 pie Dzirnavu ezeriņa (Georga Apiņa ielas māju kvartāls), ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu. Organizatori aicina līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Pasākuma ilgums: viena stunda. Ieeja bez maksas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku