Kultūras telpā "3 Māsas" uzstāsies Sheep Effect un Buer & Andromalius

Kultūras telpā "3 Māsas" uzstāsies Sheep Effect un Buer & Andromalius.

Kultūras telpā "3 Māsas" uzstāsies Sheep Effect un Buer & Andromalius.

Sestdien, 1.augustā plkst. 20:00 notiks trešais koncertsērijas "MASA" dzīvais koncerts kultūras telpā "3 Māsas". Koncertā uzstāsies lietuviešu grupas Sheep Got Waxed saksofonists ar solo projektu Sheep Effect un vietējais eksperimentālās mūzikas trio Buer & Andromalius.

Sheep Effect mūzika iedvesmota no džeza, eksperimentālās un elektroniskās deju mūzikas. 2019.gadā Sheep Effect izdeva savu debijas albumu "Saxual Harassment" kurā viņš lieto saksofonu netradicionālos veidos un sapludina to pikantā muzikālā kokteilī ar drum'n'bass, techno un IDM elementiem.

Eiropas mūzikas scēnā Sheep Effect saksofonists Simonas zināms ar savu grupu Sheep Got Waxed – spēcīgu džeza, elektroniskās un akadēmiskās mūzikas hibrīdu, kas guvusi ievērību spēlējot ievērojamos Eiropas festivālos.

Zem Buer & Andromalius vārda slēpjas Latvijas "underground" vidē zināmi vārdi - Gatis Ziema (ģitāra), skaņu mākslinieks Kaspars Groševs un Andrejs Jastrebinskis (saksofons). Viņi apvienojušies trio, kas sajauc dzīvos instrumentus un elektroniku ekspresīvā skanējumā.

 
 
Pirmās biļetes uz pasākumu ir lētākas - 7eur, bet vēlāk 10eur. Tās ir ierobežotā skaitā un iespējams iegādāties Fienta: https://fienta.com/lv/masa3 
 
Koncertsērija MASA notiek sadarbībā ar radio NABA, iepriekšējos pasākumos uzstājušies tādi mākslinieki kā Erki Parnoja, Elizabete Balčus un Evija Vēbere.
 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku