Šonedēļ “Sajūtu viļņi Liepājā” aicina uz grupas “Keksi” koncertu un restorānu uz ūdens!

Šonedēļ “Sajūtu viļņi Liepājā” aicina uz grupas “Keksi” koncertu un restorānu uz ūdens!

Šonedēļ “Sajūtu viļņi Liepājā” aicina uz grupas “Keksi” koncertu un restorānu uz ūdens!

Kā iepriekš informēts, organizācija “Liepaja Music” sadarbībā ar Liepājas uzņēmējiem šovasar aicina izbaudīt nebijušu brīvdienu piedāvājumu “Sajūtu viļņi Liepājā”, kas sastāv no četrām, dažāda rakstura pilsētas iepazīšanas, atpūtas un izklaides norisēm - izzinošām ekskursijām bērniem kopā ar vecākiem “Kas mājo Liepājas ezerā?”, vakariņu norisēm uz ūdens “Liepāja garšu sajūtās”, “Liepaja Lake Music” koncertiem un īpaša lojalitātes piedāvājuma “Liepāja laimes sajūtās”nakšņošanai pilsētas viesnīcās.
Sestdien, 8.augustā plkst. 12.00 norisināsies jau trešais izbrauciens ar katamarānu un izzinošā ekskursija “Kas mājo Liepājas ezerā?”, kuras laikā dalībnieki vides zinību eksperta Artūra Bilerta pavadībā iepazīs apkārtnes dabu, aplūkos dažādās putnu sugas, zīmēs ieraudzīto, darbojoties mākslas pasāžas “Radi” zīmēšanas skolotājas Ilzes Elizabetes Romančenko vadībā, kā arī ekskursijas noslēgumā baudīs pikniku brīvā dabā mielojoties ar gardām picām.
Sestdienas novakarē plkst. 18.00 vakariņas uz ūdens ar trīs kārtu ēdienkarti šoreiz pasniegs restorāns “Sushi Boom” šefpavāra Artjoma Korovina izpildījumā. “Liepāja garšu sajūtās” vienreizējie notikumi norisinās Liepājs ezerā uz peldošām platformām – plostiem, kur ikviens no vakara ēdieniem burtiski tiek gatavots apmeklētāju acu priekšā un ezera vidū. Vakariņu norise aizņem 2-3 stundas, kuru laikā baudīt īpaši katram vakaram veidotu ēdienkarti, lielisku atmosfēru un vasaru.
Savukārt svētdien 9. augustā plkst. 20.00 iespējams apmeklēt koncertcikla “Liepaja Lake Music” koncertu, kura ietvaros uz peldošās skatuves kāps trakulīgie un enerģijas pilnie “Keksi”! Grupa savos koncertos vienmēr pārsteidz ar nerimstoša pozitīvisma lādiņu un pasaules rokenrola pērlēm, un tieši šāds solās būt arī svētdienas vakarā gaidāmais koncerts.
Informējam, ka pilsētas viesiem iespējams izmantot arī “Sajūtu viļņi Liepājā” priekšrocības saņemot īpaši izdevīgu cenu piedāvājumu nakšņošanai viesnīcās “Promenāde Hotel” (Vecā ostmala 40), “Art Hotel ROMA” (Zivju iela 3), vai “Kolumbs” (Kuršu iela 32) Liepājā.
Ar plašāku nedēļas nogales piedāvājuma informāciju iepazīties un veikt biļešu iegādi iespējams apmeklējot mājas lapu: liepajamusic.lv. Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tālr: +371 26470868.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku