Andris Kivičs: “Es pateikšu godīgi, es nespēju iejusties TikTok”

Andris Kivičs: “Es pateikšu godīgi, es nespēju iejusties TikTok”.

Andris Kivičs: “Es pateikšu godīgi, es nespēju iejusties TikTok”.

Aizvadītajā nedēļā dziedātājs Aivo Oskis laida klajā pirmo sava jaunā YouTube projekta ”Pabeidz dziesmu” video. Otrdien, 22. septembrī, tika publicēts otrais, un tajā Aivo sadziedas ar mūziķi Andri Kiviču.
Kivičs Latvijā pazīstams jau teju 20 gadus, vēl pirms mūziķa karjeras profesionāli spēlējot Latvijas Basketbola līgā. 1994. gadā pat kļuvis par pasaules čempionu strītbolā. Andris ir no tiem cilvēkiem, kuri savu viedokli pauž skaļi, viņš necieš netaisnīgas situācijas un soctīklos aktīvi diskutē gan ar saviem atbalstītājiem, gan pretiniekiem. Viņa pēdējā laika lielākais jaunums ir "YouTube" kanāls "No Bullshit Experience ar Andri Kiviču", kurā par aktuālām tēmām tiek intervēti ne vien sabiedrībā pazīstami cilvēki, bet arī "tautas" pārstāvji.
“Pabeidz dziesmu” Kivičs ne tikai pabeidz Aivo iesāktos skaņdarbus un parāda savas izcilās latviešu dziesmu zināšanas, bet arī atklāj, kādas pārdomas viņu pārņem, atrodoties dušā, kā arī to, kāpēc nespēj iejusties populārajā platformā “TikTok” un nekad nestrādās ar dzelteno presi.
Par projektu “Pabeidz dziesmu”: Kad pasauli skāra pandēmija, dzīve tomēr neapstājās, bet sniedza mums laiku jaunām idejām, jauniem sapņiem un darbiem. Tā dziedātājs Aivo Oskis nonāca līdz domai uzrunāt cilvēkus un likt viņiem vienoties dziesmā. Ikdienā redzam slavenības TV ekrānos, dzirdam radio ēterā un ar to mūsu pazīšanās beidzās. Bet vai zināji, cik liels spēks ir dziesmai? Dzied gan pavāri, gan radio personības, gan aktieri un dziedi arī tu! Aivo aicina sabiedrībā zināmus dažādu profesiju pārstāvjus pabeigt populāras latviešu dziesmas un atklāt ko jaunu par sevi, pabeidzot iesāktus teikumus. Skaties un uzzini jaunumus pirmais “Pabeidz dziesmu” YouTube kanālā.
Dziedāsim kopā, jo dziesma ir dvēseles mūzika!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku