“Žerāru” 15 gadu jubilejas koncerts un arī aktrises Karīnas Tatarinovas un Plenēra Apvienības koncerts “Radio Retro” VEF Kultūras pilī

“Žerāru” 15 gadu jubilejas koncerts un arī aktrises Karīnas Tatarinovas un Plenēra  Apvienības koncerts “Radio Retro” VEF Kultūras pilī.

“Žerāru” 15 gadu jubilejas koncerts un arī aktrises Karīnas Tatarinovas un Plenēra  Apvienības koncerts “Radio Retro” VEF Kultūras pilī.

Kas gan būtu labs teātris bez dziedošiem aktieriem! Valmieras drāmas teātra aktieri, kas 2005. gadā dibināja laba garastāvokļa apvienību “Žerāri”, šogad svinēs 15 gadu jubileju un dosies koncerttūrē pa Latviju. Apvienība “Žerāri” izveidojās, apvienojoties Imantam Stradam, Ģirtam Rāviņam un Krišjānim Salmiņam, bet pēc piecu gadu pastāvēšanas 2010. gadā Salmiņu grupas sastāvā nomainīja Valmieras teātra muzikālās daļas vadītājs, komponists Emīls Zilberts.
“Žerāri” ir priecējuši skatītājus ne tikai brīvdabas estrādēs un kultūras namos, bet arī koncertos uz kuģa, pilīs un arī privātās dzimšanas dienas ballītēs. 15 gadu laikā izveidotas 5 muzikāli izklaidējošas programmas, un tagad, sarūpējot jaunus stāstus un smieklīgas situācijas, kas ietērptas 80-to gadu muzikālā mērcē, apvienība dodas apceļot Latviju savas jubilejas tūres ietvaros. Kā jau kārtīgā jubilejā, neiztikt arī bez īpašiem viesiem, kas gan paliks kā pārsteigums skatītājiem. Vien varam atklāt to, ka lielākajās Latvijas pilsētās kā viesi būs “Žerāru” draugi – citu Latvijas teātru iemīļoti aktieri.
Apvienojot populāras latviešu un ārzemju melodijas ar dažādiem jautriem atgadījumiem un anekdotiskiem notikumiem, kā arī dziesmas un humora pilnie stāsti atraktīvo aktieru izpildījumā sniegs pozitīvas emocijas uz ilgu laiku, tieši tādēļ šo var dēvēt par laba garastāvokļa apvienību.
Turklāt programma veidota tā, lai būtu piemērota izklaide vairāku paaudžu skatītājiem – patiks gan pirmskolniekiem un pusaudžiem, gan arī vecākiem un vecvecākiem. Jubilejas koncertā labs garastāvoklis garantēts visai ģimenei!
“Žerāru” jubilejas koncerts notiks 30. septembrī plkst. 19.00 Rīgā, VEF Kultūras pilī.
Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/74878

Vēl viens citu dziedošo aktieru koncerts “Radio Retro” gaidāms VEF Kultūras pilī 13. oktobrī plkst. 19.00. Tajā piedalīsies aktrise Karīna Tatarionova un Plenēra Apvienība – Artūrs Noviks/akordeons, Mareks Auziņš/kontrabass un Ingus Feldmanis/ģitāra. Koncertā plenēristiem pievienosies arī īpašais viesis – aktrise Maija Doveika.
Programmā 60., 70. gadu dziesmas – klausītas radio aparātos, populāras un līdzi dziedātas gan toreiz, gan tagad, kā arī mazāk dzirdētas melodijas – Pauls, Vīgners, Freidenfelds, Kublinskis, protams, Kalniņš un arī “The Beatles”.
Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/80991


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku